Základná súprava náradia - akcia

Kód: 9704461-01
Neohodnotené
Značka: Gardena
€15,79 €13,16 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Základná súprava náradia - akcia

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Ideálna záhradná súprava skladajúca sa z dvoch kusov náradia

Základná súprava je ideálna záhradnícka súprava, ktorá sa skladá z dvoch vysoko kvalitných nástrojov GARDENA. Veľmi praktická súprava, ktorá sa dokonale hodí pre malé práce spojené s výsadbou a prerezávaním, sa skladá z pevnej lopatky a záhradných nožníc Classic.
GARDENA kvetinová lopatka Classic je ideálna na výsadbu a presádzanie rastlín do črepníkov, hrantíkov a kvetinových záhonov. Je vybavená ergonomickou rukoväťou, ktorá sa pohodlne drží a je na konci zahnutá, aby pri práci nedochádzalo ku skĺzavaniu ruky. Meria 8 cm, je vyrobená z prvotriednej ocele s termoodolným materiálom, extrémne trvanlivá a veľmi odolná voči korózii - môžete si byť istí, že máte pevný nástroj, ktorý je vyrobený tak, aby dlho vydržal!
Vďaka výkonným GARDENA záhradným nožniciam Classic je strih konárov hračkou. Ergonomicky tvarované rukoväte sa skvele držia, pričom dve pozície úchopu umožňujú používať nožnice buď pre rýchly strih kvetín a mladých výhonkov alebo pre silný strih hrubších konárov až do priemeru 18 mm, pri ktorom je potrebná väčšia sila. Uhlová strihacia hlava sa môže pochváliť presne brúsenými nožmi s nepriľnavým povlakom; nožnice sa ľahko uzamykajú a bezpečne skladujú vďaka jednoručnému bezpečnostnému uzáveru. Tiež disponujú žliabkom pre odvod miazgy a odrezávačom silnejších konárov.
Zásluhou ergonomického dizajnu a vysoko kvalitných materiálov je táto súprava veľmi trvanlivá a užitočná ako vo veľkej, tak v malej záhrade. GARDENA ponúka na túto súpravu záruku v trvaní 25 rokov.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 12201-20
EAN-Code: 4078500050111

Vlastnosti

12201-20-S-001

Vysoko kvalitná súprava

Základná sada je ideálna pre menšie záhradné úlohy. Sada obsahuje pevnú lopatku a pár klasických záhradných nožníc.

08950-20-L-008

Výsadba a presádzanie je ľahké

Kvetinová lopatka sa skvele hodí na výsadbu a presádzanie do kvetinových hrantíkov a záhonov s rastlinami.

08754-30-L-025

Výkonné, ergonomické a moderné

Silné, ergonomické a moderné záhradné nožnice sú ideálne na strihanie kvetín alebo malých konárov. Jednoručný bezpečnostný zámok zaisťuje ľahké uzavretie a bezpečné uloženie záhradných nožníc.

08950-20-L-018

Ergonomické rukoväte

Ergonomicky tvarované rukoväte na kvetinovej lopatke a nožniciach sa skvele držia. Kvetinová lopatka disponuje zahnutým koncom, aby pri práci nevykĺzavala z ruky.

08754-30-L-026

Vyrobené tak, aby vydržalo

S lopatkou, ktorá je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele s termosetovými povlakom a záhradníckymi nožnicami s presnými brúsenými nožmi s nepriľnavou vrstvou, ponúka táto sada vysoko výkonné nástroje, ktoré sú vyrobené tak, aby vydržali.

WEB ONLY - 25 year warranty_web only

Záruka v trvaní 25 rokov je dôkazom vysokej kvality

* Podrobnosti o podmienkach záruky nájdete v priloženom návode na použitie alebo online na https://www.gardena.com/sk/zarucne-podmienky. Táto záruka nemá vplyv na vaše zákonné záručné nároky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: