Všetko o našich vyvetvovacích pílach na tyči.

O chvíľu nám začne obdobie prerezávania (august, september), takže bude vhodný čas na prerezanie väčšiny stromov a kríkov.

Začnite s ovocnými stromami, z ktorých odstráňte neplodné výhonky a konáre rastúce dovnútra.

Prerezávanie ovocných stromov tiež vedie k väčším a lepším plodom. Akumulátorová tyčová vyvetvovacia píla Vám pomôže dosiahnuť vysoko na konáre stromu a manipulácia s ňou je jednoduchá.

Prerežte a omlaďte živé ploty a kríky, ktoré už nekvitnú. Vyvetvovacie píly na tyči značky Husqvarna skonštruované pre ešte lepší dosah sú ľahké a zároveň výkonné.

Získajte pocit istoty, že bez ohľadu na situáciu, ktorej čelíte, prácu vždy dokončíte. S tyčovou vyvetvovacou pílou od spoločnosti Husqvarna sa ľahko manévruje a poskytuje výkonnú pomoc s účinným zrýchlením. Pomôže Vám dosiahnuť výsledky, o ktoré sa snažíte – bez použitia rebríka alebo vysokozdvižnej plošiny.

S ohľadom na životné prostredie

Spoločne dokážeme minimalizovať náš dopad na životné prostredie. Preto sú tyčové vyvetvovacie píly Husqvarna navrhnuté s ohľadom na spotrebu paliva a nízke emisie. Je to výhoda pre vaše pracovné prostredie aj pre životné prostredie ako celok.

Inteligentné a ergonomické používanie

Tyčová vyvetvovacia píla Husqvarna je vybavená viacerými užitočnými inteligentnými funkciami. Funkcia Smart Start® umožňuje rýchle spustenie s minimálnym úsilím a vďaka zotrvačnému vyrovnávaciemu koliesku sa znižujú vibrácie, čím sa zvyšuje rezný výkon.

Vďaka pohodlným popruhom, mäkkým rukovätiam a flexibilnému zaveseniu, ktoré znižuje záťaž na ramená, bude vždy vaším ergonomickým a pohodlným partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť.