Užite si prácu so zberačom lístia a trávy Gardena a technikou Husqvarna

Vyzbrojte sa spoľahlivým zberačom lístia a trávy Gardena a záhradnou technikou od spoločnosti Husqvarna, a užívajte si jesenné práce v záhrade, na dvore a okolo vášho domu.

Jesenné obdobie, čas, kedy sa naša matička príroda ukladá na zaslúžený zimný spánok, je naozaj čarovným. Svoju neopomenuteľnú zásluhu má na tejto skutočnosti aj jedinečná hra farieb v podaní listov, ktoré postupne mávajú stromom a lúčia sa s nimi. Aj keď ide o vskutku prekrásne prírodné divadlo, nám, vášnivým záhradkárom, môže popadané lístie po celom pozemku vyjaviť nejednu vrásku na tvári. V konečnom dôsledku však nejde o nič, čo by sme nedokázali so správnym náčiním zvládnuť.

Pomocnú ruku podá zberač lístia a trávy Gardena

Ideálne riešenie, ako sa popasovať s popadaným lístím, ponúkajú zberače lístia a trávy.

Prečo si ale vybrať práve zberač lístia a trávy Gardena? Spoločnosť Gardena bola založená už v roku 1961, pričom od roku 2007 je členom skupiny Husqvarna Group. Zároveň patrí medzi jej hlavné celosvetové spotrebiteľské značky. A keďže ide o overenú a kvalitnú značku, nedá nám nespomenúť úžasných záhradných pomocníkov z jej portfólia, do ktorých musíme bezpodmienečne zaradiť aj tento fantastický zberač lístia a trávy.

Mimochodom, vedeli ste, že spoločnosť Gardena je európskym lídrom v oblasti zavlažovacej techniky? Jasný dôkaz toho, že váš pozemok bude so zberačom lístia a trávy od značky Gardena v dobrých rukách.

Zberač lístia a trávy 3565-20

Práca sa stane zároveň zábavou

Keď povieme, že práca so zberačom lístia a trávy Gardena môže byť zábavnou, vôbec nepreháňame. Keďže manipulácia s týmto nenáročným nástrojom je skutočne jednoduchá, zber lístia a trávy bude pre vás čistým potešením.

Bodaj by aj nie, keď sa táto mašinka postará nielen o vaše lístie, ale taktiež o trávne odstrižky po prevzdušňovaní a vertikulácii bez toho, aby ste museli kľačať na kolenách alebo sa neustále zohýbať k zemi. Okrem toho, vzhľadom na to, že zberač lístia a trávy Gardena je bezmotorový, predstavuje šetrné riešenie k životnému prostrediu. O dôvod viac na úsmev. A aby sme nezabudli, ochotne vám umožní nastaviť aj výšku pre prispôsobenie sa terénu a pri skladovaní nezaberie veľa miesta.

Prednosti zberača lístia a trávy Gardena

+ Efektívne a univerzálne riešenie
+ Zábavná práca bez nutnosti zohýbať sa
+ Jednoduchá manipulácia
+ Nenáročné skladovanie

Aby však nebolo vášmu záhradnému pomocníkovi od značky Gardena u vás smutno, mohli by ste ho potešiť napríklad parťákmi v podobe záhradnej techniky Husqvarna.

Prečo práve záhradná technika od značky Husqvarna?

Spoločnosť Husqvarna, pôvodom zo Švédska, odštartovala svoju celosvetovo úspešnú púť ešte v roku 1689. Áno, znie to neuveriteľne – už v 17. storočí. Zozačiatku sa síce venovala výrobe zbraní, čo dokazuje aj jej legendárne logo, no cez šijacie a písacie stroje či motocykle prešla až k výrobe lesnej a záhradnej techniky, ktorej v súčasti s gráciou kraľuje naprieč celým svetom. Je však nutné podotknúť predovšetkým to, že produkty značky Husqvarna sa vyznačujú jedinečnou kvalitou a dlhou životnosťou. Teda tým, čo platí aj v prípade vyššie zmieňovaného zberača lístia a trávy Gardena.

Fúkač lístia HUSQVARNA 580BTS_1

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie