Začnite zelenú revolúciu s kultivátorom Husqvarna.

 

Či už potrebujete posekať trávnik alebo pripraviť záhradu na sejbu, Husqvarna má pre vás vhodný kultivátor. Náš rad pozostáva z dvoch odlišných modelov – s hrotmi vzadu a s hrotmi vpredu. Modely s hrotmi vzadu sú určené na používanie na silne zhutnených pôdach a trávnikoch. Kultivátory s hrotmi vpredu sú vhodné na menšie terénne úpravy, napríklad prípravu záhonov a záhradných chodníkov.

Jednoduché štartovanie a manipulácia.

Vďaka jednoduchému štartovaniu a výkonnému OHV motoru môžete používať kultivátor, kedykoľvek chcete. Okrem toho sa s ním ľahko manipuluje, manévruje, ľahko sa prenáša a skladuje. Systém pohodlnej rukoväte a dobre zoskupené ovládacie prvky uľahčujú prácu aj na tej najodolnejšej pôde. Veľké hnacie kolesá zabezpečia dobrú trakciu na všetkých povrchoch.

Jednoduché manévrovanie v ľubovoľnom počasí.

Naše kultivátory umožňujú vykonávať prácu bezpečne, pohodlne a so stabilitou. Protiváha zvyšuje zaťaženie na kolieskach, čo zlepšuje vyváženie. Vďaka ochrannému štítu hrotov sa spŕška zeminy od rotujúcich hrotov odkloní smerom od vás.

Komponenty na drsné zaobchádzanie.

Všetky kultivátory Husqvarna sú navrhnuté tak, aby zvládali drsné zaobchádzanie v náročných podmienkach. Motory a prevodovky sú zostrojené na intenzívnu prevádzku po dlhé roky.