Zimný servis robotickej kosačky Husqvarna Automower

Zabezpečte pre svoju kosačku kvalitný servis pred jej uložením na zimný odpočinok u autorizovaného servisného strediska Husqvarna Trnava.   

Doprajte vašej robotickej kosačke Husqvarna Automower® zimnú all-inclusive dovolenku

Robotická kosačka je moderný kus strojového zariadenia, ktoré pracuje vo vlhkom a často i znečistenom prostredí. Pravidelný servis nielen predĺži životnosť vašej robotickej kosačky Automower®, ale taktiež zabráni neplánovaným výdavkom.

Zimný servis robotickej kosačky Husqvarna obsahuje:

 • Dovoz kosačky od zákazníka v okruhu 50km od autorizovaného servisného strediska Husqvarna Trnava.  Ak sa rozhodnete kosačku poslať do servisu pomocou kuriéra, je potrebné ju dôkladne zabaliť, aby nedošlo k jej poškodeniu počas prepravy. Odporúčame vyplniť priestor pod kosačkou a okolo kosačky mäkkým materiálom.    
 • Kosačku rozoberieme, špeciálnou bezdotykovou technikou dôkladne umyjeme, očistíme od nečistôt z vnútra aj z vonku.
 • Kosačku aktualizujeme na najnovší softvér.
 • Vykonáme elektronickú diagnostiku, otestujeme motory, batériu ako aj mechanické časti.
 • V prípade výskytu poškodených dielov informujeme zákazníka a na požiadanie vykonáme výmenu poškodených dielov (použité náhradné diely a ich výmena nie sú obsiahnuté v cene).
 • Nabijeme batériu.
 • Vymeníme kosiace nože a tesnenie medzi krytom a podvozkom
  (tesnenie a nože nie sú obsiahnuté v cene).
 • Vykonáme test bezpečnostných funkcií robotickej kosačky.
 • Kosačku počas zimného obdobia uskladníme u nás v suchých a vykurovaných priestoroch .
 • Na požiadanie kosačku odošleme kuriérskou službou.   

Hotel pre robotickú kosačku Automower®

Keď odovzdáte svoju robotickú kosačku na každoročný servis, môžete nám ju nechať aj na uskladnenie počas zimy. Jednoducho na jar bude vyčistená a pripravená na ďalšie sezónne práce, keď tráva začne rásť. Ušetríte tým miesto v garáži, pričom zákazníkom ju na jar privezieme a nainštalujeme, prípadne si ju môže zákazník osobne vyzdvihnúť alebo nechať si ju doručiť kuriérskou službou.

V našom  hoteli sa vaša robotická kosačka Husqvarna Automower® udržiava v suchom a vykurovanom prostredí, ktoré je optimálne na zabránenie vzniku hrdze. Zaistí sa tým najdlhšia možná prevádzková životnosť vašej robotickej kosačky.

Ako správne uskladniť robotickú kosačku Automower® na zimu?

Ak chcete uskladniť robotickú kosačku Automower® vo vlastnej réžii, odporúčame, aby ste ju predtým k nám odovzdali na servis. Je tiež dôležité, aby ste ju uchovávali v suchom prostredí pri teplote nad bodom mrazu. Znečistené robotické kosačky uskladnené v studenom a vlhkom prostredí budú mať značne kratšiu prevádzkovú životnosť. Dôrazne sa odporúča, aby ste tiež cez zimu skladovali nabíjaciu stanicu vo vnútornom prostredí.