combisystem rukoväť pre drobné náradie

Kód: 20961
Neohodnotené
Značka: Gardena
€5 €4,17 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.2.2024

combisystem rukoväť pre drobné náradie

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Rukoväť s výnimočnou ergonómiou

Správnu násadu budete mať vždy po ruke: rukoväť pre drobné náradie combisystem je ideálna, ak už vlastníte iné náradie combisystem, pretože teraz môžete v kombinácii s nimi túto praktickú rukoväť tiež používať. Zažite vysokú flexibilitu - umožňujúcu pohodlnú prácu bez ohľadu na pracovnú úlohu.
Vďaka ergonomickému tvaru sa s násadou skutočne príjemne pracuje. Jej dokonalý tvar sedí pohodlne v ruke. Násada je vďaka mäkkým komponentom obzvlášť mäkká na dotyk - umožňuje pohodlné záhradkárenie, takže vaše ruka nebude unavená skôr, než prácu urobíte. A s novým zahnutým koncom nebude vaša ruka počas práce skĺzavať.
Až budete pripravení prejsť k inej úlohe, jednoducho odskrutkujete oranžovú skrutku a vymeníte hlavu nástroja. Vložíte akékoľvek z náradia combisystem a pokračujete v práci v záhrade! Vďaka bezpečnému spojeniu medzi násadou a hlavou nástroja si môžete byť istí, že vaše nástroje budú pevné, stabilné a splnia úlohu - bez ohľadu na to, čo robíte. Toto je tiež zdôraznené zárukou výrobcu GARDENA v trvaní 25 rokov.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 8909-20
EAN-Code: 4078500049900

Vlastnosti

08921-20-L-004

Časť radu combisystem

Combisystem rukoväť pre drobné náradie je kompatibilná so všetkými nástrojmi GARDENA combisystem a umožňuje vám veľkú flexibilitu.

08921-20-L-008

Výnimočná ergonómia

Ergonomicky tvarovaná rukoväť s mäkkými prvkami sa skvele drží, takže sa vám bude pracovať veľmi pohodlne.

08917-20-L-006

Zahnutý koniec

Zahnutý koniec rukoväte combisystem má výborný tvar, ktorý zabraňuje skĺznutiu vašej ruky pri práci.

08927-20-L-008

Pevné a stabilní pripojenie

Bezpečné spojenie medzi násadou a nástrojom je zárukou toho, že váš nástroj bude stabilný pri vykonávaní akejkoľvek úlohy.

WEB ONLY - 25 year warranty_web only

Záruka v trvaní 25 rokov je dôkazom vysokej kvality

* Podrobnosti o podmienkach záruky nájdete v priloženom návode na použitie alebo online na https://www.gardena.com/sk/zarucne-podmienky. Táto záruka nemá vplyv na vaše zákonné záručné nároky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: