Súprava ručného náradia Comfort - akcia

Kód: 20991
Neohodnotené
Značka: Gardena
€22,70 €18,92 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.4.2024

Súprava ručného náradia Comfort - akcia

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Veľmi kvalitná súprava drobného náradia s výjnimočnou ergonómiou pre veľké pohodlie

Súprava drobného náradia Comfort vás presvedčí svojou vysokou kvalitou. Obsahuje všetko, čo potrebujete pre starostlivosť o malú záhradu alebo na vykonanie všetkých malých záhradných úloh - lopatku Comfort, kvetinové hrable Comfort a malé hrable Comfort. Lopatka Comfort je ideálna na výsadbu a presádzanie do okenných hrantíkov, črepníkov a kvetinových záhonov. S kvetinovými hrabľami ľahko prevzdušníte alebo urovnáte pôdu a malé hrable Comfort sú ideálne na hrabanie burín a lístia v kvetinových záhonoch.
Každý z nástrojov súpravy Comfort obsahuje rukoväť s mimoriadnou ergonómiou, čo znamená, že môžete pohodlne pracovať po dlhú dobu. Vďaka integrovaným mäkkým komponentom v rukoväti je dotyk mäkký a vaša ruka nebude počas práce vďaka zahnutému konci rukoväte kĺzať. S nástrojmi, ktoré sa tak dokonale držia, už nemôže byť záhradkárenie pohodlnejšie.
Naše drobné náradie Comfort je skonštruované tak, aby bolo robustné a pevné, takže si môžete byť istí, že vždy zvládne všetky úlohy. A pretože chceme, aby vám náradie dlho vydržalo, sú všetky nástroje v našej súprave Comfort vyrobené z prvotriednej ocele a majú termosetický povlak, ktorý im poskytuje vynikajúcu odolnosť voči korózii a mimoriadnu trvanlivosť. Dôkazom toho je aj záruka v trvaní 25 rokov.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 8964-30
EAN-Code: 4078500049887

Vlastnosti

08964-60-S-001

Prémiová súprava

Súpravaa drobného náradia Comfort je vysoko kvalitná súprava, zahŕňajúca kvetinovú lopatku Comfort, kvetinové hrable Comfort a malé hrable Comfort.

08960-20-L-002

Výsadba a presádzanie je ľahké

Kvetinová lopatka Comfort sa skvele hodí na výsadbu a presádzanie do kvetinových hrantíkov a záhonov s rastlinami.

08958-20-L-004

Na kyprenie a hrabanie pôdy

Combisystem kvetinové hrable Comfort sú ideálnym nástrojom na kyprenie a hrabanie pôdy.

08956-20-L-004

Povedzte zbohom lístiu a burine

Na malých záhonoch môžete ľahko hrabať lístie, burinu a odstrižky trávy - vďaka kvetinovým hrabliam Comfort.

08955-20-L-010

Pohodlná rukoväť

Každý nástroj má rukoväť s výnimočnou ergonómiou pre veľmi veľké pohodlie pri záhradničení. Je dokonale navrhnutá tak, aby sa pohodlne držala, je mäkká na dotyk a má zahnutý koniec, takže vaša ruka počas práce nebude kĺzať.

08960-20-L-003

Optimálna trvanlivosť

Všetky nástroje obsiahnuté v tejto súprave sú vyrobené z prvotriednej ocele a majú termosetický povlak, vďaka čomu sú veľmi trvanlivé a odolné voči korózii.

08958-20-L-002

Perfektné pre malé záhrady

Súprava drobného náradia Comfort sa skvele hodí pre malé záhrady a pre všetky malé úlohy na vašej veľkej záhrade.

WEB ONLY - 25 year warranty_web only

Záruka v trvaní 25 rokov je dôkazom vysokej kvality

* Podrobnosti o podmienkach záruky nájdete v priloženom návode na použitie alebo online na https://www.gardena.com/sk/zarucne-podmienky. Táto záruka nemá vplyv na vaše zákonné záručné nároky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: