Vyvetvovacia píla Husqvarna Aspire™ P5-P4A s akumulátorom a nabíjačkou

Kód: HQ-9706213-05
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: Husqvarna
€182 –1 %
yx 247126
€182 –1 % €179 €149,17 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Výkonná akumulátorová prerezávacia píla

Kompaktná ručná akumulátorová prerezávacia pílka, ideálna na prerezávanie stromov, odstraňovanie nežiaducich drevín a menšie tesárske práce. Táto malá, ale všestranná prerezávacia reťazová píla je dostatočne robustná, aby ľahko pílila vetvy o šírke 75 mm. Protišmyková rukoväť a automatické vypnutie pri ponechaní bez dozoru zvyšujú bezpečnosť pri používaní píly. Výmena reťaze a lišty je jednoduchá bez použitia náradia. Pílka používa akumulátor z 18V akumulátorového systému aliancie POWER FOR ALL, vďaka ktorému je možné jeden akumulátor použiť pre nástroje a vybavenie viacerých značiek. Uskladnenie v menších priestoroch je uľahčené pribaleným háčikom vyrobeným na mieru, ktorý je možné pripevniť na stenu alebo použiť so systémom úložných koľajníc Husqvarna Aspire™. Reťazový Bio olej je súčasťou balenia (50 ml).

V cene

  • Dĺžka vodiacej lišty (palce) 5 palec
  • Typ reťaze SP11G
  • Model akumulátora P4A 18-B45
  • Typ nabíjačky P4A 18-C70
  • Chain oil Bio 50 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktná veľkosť

Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť každého výrobku Husqvarna Aspire™ zlepšujú ovládateľnosť. Rad inovatívnych technológií Husqvarna podporuje vysoký výkon a účinnosť, ktoré vám umožnia dosiahnuť v záhrade dokonalé výsledky.

Kompaktné úložisko

Vlastný úložný hák a kompaktná konštrukcia zaisťujú ľahké uskladnenie. Náradie Aspire™ nemusí byť tak objemné vďaka nastaviteľným, skladacím alebo odnímateľným dielom, ktoré uľahčujú skladovanie aj prepravu v stiesnených priestoroch, ako sú malé kôlne alebo autá. Pomocou háku, ktorý je súčasťou každého balenia, si môžete vybrať, či náradie chcete uložiť priamo na stenu alebo zavesiť na našu nástennú úložnú koľajnicu, ktorá je súčasťou úložného systému Husqvarna Aspire™. Nástenná úložná koľajnica sa predáva samostatne.

POWER FOR ALL alliance logo
Akumulátorový systém POWER FOR ALL

18V akumulátorový systém aliancie POWER FOR ALL je optimálny na domáce práce a práce v záhrade. Jeden akumulátor je možné používať v niekoľkých záhradných nástrojoch rôznych značiek, čo zaisťuje vysokú flexibilitu a menšie nároky na uskladnenie. 18V akumulátory Husqvarna sú dostupné v dvoch veľkostiach a boli optimalizované pre náradie Aspire™, aby zaistili lepší výkon a dostatočnú dobu prevádzky pre rôzne kutilské projekty na záhrade. Okrem toho kompaktná veľkosť akumulátora a nízka hmotnosť uľahčujú použiteľnosť, takže každý typ práce sa vykonáva pohodlnejšie a efektívnejšie. Kosačka Automower® Aspire™ R4 nie je súčasťou radu POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájaná vstavaným akumulátorom.

Intuitive Design Aspire Pruner
Intuitívne ovládanie

Elegantný čierny dizajn radu Husqvarna Aspire™ je doplnený oranžovými detailmi, ktoré vás intuitívne navedú ku všetkým interakčným miestam. Vylepšená ergonómia, ako sú nastaviteľné rukoväte, a robustné materiály vám pomôžu ľahko zvládnuť akýkoľvek záhradný projekt.

Soft Grip Aspire products
Mäkká rukoväť

Mäkká rukoväť na výrobkoch radu Husqvarna Aspire™ zaisťuje maximálne pohodlie pri práci.

User interface Aspire Grass Trimmer, Hedge Trimmer, Pruner
Užívateľsky prívetivé digitálne rozhranie Aspire™

Vychutnajte si úplnú kontrolu a efektívnu prácu s digitálnym používateľským rozhraním Husqvarna Aspire™. Digitálne používateľské rozhranie, ktoré vám umožní jednoducho zapnúť a vypnúť zariadenie stlačením tlačidla. Pohodlne sledujte stav akumulátora vášho náradia priamo na displeji, aby ste mohli efektívne plánovať úlohy a nabíjať len vtedy, keď to potrebujete.

Symbol Benefit Low noise black
Nízka hladina hluku

Nízka hlučnosť umožňuje pracovať dlhšiu dobu, ráno aj večer, bez toho aby ste rušili susedov.

Husqvarna Connect
Husqvarna Connect

Pomocou inteligentnej aplikácie Husqvarna Connect budete mať jednoduchý prístup k tipom, príručkám a odporúčaním náhradných dielov. Prostredníctvom Bluetooth aplikácie poskytuje tiež ďalšie informácie, ako prevádzkové údaje výrobku, stav nabitia, informácie týkajúce sa údržby a servisu. Aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilov z App Store alebo Google Play.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vyvetvovacie, jednoručné motorové píly
Záruka: 24
Rýchlosť reťaze pri max. výkonu: 5 m/s
Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia): 1,3 kg
Hmotnosť (bez akumulátora a rezacieho zariadenia): 1,3 kg
Rozstup reťaze: 1/4"
Dĺžka vodiacej lišty (palce): 5 palec
Typ reťaze: SP11G
Model akumulátora: P4A 18-B45
Typ nabíjačky: P4A 18-C70
Chain oil: Bio 50 ml
Typ akumulátora: Li-Ion
Napätie akumulátora: 18 V
Počet akumulátorov v cene: 1
Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 0,8 m/s²
Hladina zvuku a hluhu:
Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 75 dB(A)
Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 91 dB(A)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: