Štiepacia sekera Husqvarna S1600

Kód: 5807613-01
Neohodnotené
Značka: Husqvarna
€93,60 €78 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Štiepacia sekera určená pre štiepanie polien na palivové drevo. Hlava sekery je opatrená špeciálnou...

Detailné informácie

Podrobný popis

Štiepacia sekera určená pre štiepanie polien na palivové drevo. Hlava sekery je opatrená špeciálnou nepriľnavou vrstvou pre zníženie trenia a ľahké preniknutie do dreva. Tvar hlavy je prispôsobený pre štiepanie stredne veľkých klátov. Porisko je vystužené polyamidovými vláknami, ktoré zvyšujú jeho odolnosť a pevnosť. Ochrana poriska z nerezovej ocele zaisťuje jeho dlhú životnosť. Rovnovážny bod v blízkosti hlavy sekery poskytuje dokonalé vyváženie a rozloženie hmotnosti. Kombinácia optimalizovaného tvaru hlavy a ľahkého poriska zaručuje dostatočnú razanciu pri štiepaní polien, takže sa ľahko rozpolia. Sekeru možno použiť aj ako kladivo pre ľahké a efektívne zarazenie štiepacieho klinu (nepoužívať na oceľové kliny).

Dodatočné parametre

Kategória: Sekery
Kryt ostria: Áno
Sklenené vlákno: Áno
Ochrana poriska: Ochrana pri náraze z nerezovej ocele chráni kritickú časť poriska.
Zatľkacia funkcia: Extra široká a veľmi odolná zadná strana hlavy sekery môže byť použitá pre zatĺkanie klinov. Poznámka! Nezatloukejte kliny vyrobené z kalenej ocele.
Špeciálna povrchová úprava: Táto špeciálna povrchová úprava spôsobuje menšie trenie a ľahší zárez do dreva a poskytuje ochranu proti korózii.
Mäkké držadlo: Zabraňuje preklzávaniu, čo zaisťuje bezpečné používanie.
Zahnutý koniec: Umožňuje, aby ruka kĺzala dole pohodlne až po bezpečnostnú zarážku.
Dĺžka : 60 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: