Postrekovač 1,25 l

Kód: 9704613-01
Neohodnotené
Značka: Gardena
€25,70 €21,42 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.3.2024

Šikovný tlakový postrekovač pre rastliny na balkónoch a terasách s užitočným dodatočným otvorom

Detailné informácie

Podrobný popis

Tlakový postrekovač 1,25 l značky GARDENA sa ideálne hodí na starostlivosť o rastliny na vašom balkóne a terase. Mnoho užitočných funkcií je zárukou jednoduchého ovládania s vysokým stupňom pohodlia bez ohľadu na to, či chcete rastliny zavlažovať alebo im poskytnúť ochranu domácim postrekom proti škodcom. Pri plnení, odmeriavaní kvapaliny a vyprázdňovaní nádoby vám bude veľmi pomáhať druhý otvor vrátane odmeriavacieho uzáveru a vaše ruky zostanú pri používaní postrekovača suché. Než začnete tlakový postrekovač používať, zvýšte tlak v zásobníku pumpovaním pomocou ergonomicky tvarovanej rukoväte v tvare písmena D, vrátane tlmiča. Potom stačí iba stlačiť tlačidlo na rukoväti. Integrovaná funkcia 360° znamená, že pri striekaní je vždy nasávaná kvapalina bez ohľadu na to, v akej polohe postrekovač držíte. Na výstupe z hlavy postrekovača je umiestnená veľmi kvalitná mosadzná tryska, na ktorej je možné nielen nastaviť rôzne prúdy vody (rozprašovacia hmla alebo rozprašovací lúč), ale ju možno tiež ohnúť až o 90°. Vďaka tomu je možná pohodlná aplikácia pod list, bez toho, aby ste si museli vykrútiť zápästie v nepohodlnom uhle. Okrem toho možno pri napúšťaní domácich roztokov použiť nylónový filter (k dispozícii v sortimente GARDENA); užitočné recepty sú uvedené na našich webových stránkach. Nájdete tam tiež prírodné prípravky na ochranu rastlín, napríklad recept na výluh zo žihľavy proti voškám. Priehľadný prúžok navyše umožňuje kedykoľvek skontrolovať hladinu náplne v zásobníku s objemom 1,25 litra.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 11120-20
EAN-Code: 4078500051132
Špecifikácie
Objem 1.25 l

 

Vlastnosti

11120-20-L-010

Šikovná manipulácia vďaka dodatočnému otvoru

Druhý otvor s odmeriavacou zátkou na nádobe umožňuje praktickú funkciu 3 v 1 pre ľahké plnenie, odmeriavanie a vyprázdňovanie. Eliminuje sa tým potreba odskrutkovať hlavu čerpadla a prsty zostávajú suché.

11120-20-L-003

Funkcia 360°

Funkcia 360° zabezpečuje, že nie je nasávaný vzduch, a to bez ohľadu na uhol držania tlakového postrekovača. Tým je zaistené, že je neustále nasávaný a rozstrekovaný konštantný objem kvapaliny, takže pri každom stlačení rukoväti možno dosiahnuť veľkej plochy.

11120-20-L-013

Flexibilná mosadzná tryska

Pevná mosadzná tryska je nielen nastaviteľná (tenký lúč a rozprašovacia hmla), ale tiež zvlášť odolná z dôvodu vysoko kvalitných materiálov. Naviac môže byť nastavená pod uhlom až 90°, čo umožňuje pohodlnú aplikáciu pod listami, bez toho, aby ste museli ohýbať zápästie.

11120-20-L-009

Praktické vybavenie

Ako príslušenstvo je možné vložiť nylónový filter (k dispozícii v sortimente GARDENA). Používa sa najmä na filtrovanie domácich postrekov proti škodcom. Vhodné recepty na ekologickú, a teda udržateľnú prípravu, sú k dispozícii na webe www.gardena.de.

11120-20-L-007

Všetko prehľadne

Pozorovanie úrovne jeho naplnenia je vďaka priehľadnému pruhu veľmi jednoduché. Okamžite teda viete, koľko kvapaliny ešte v nádobe zostáva.

11120-20-L-015

Bezpečnosť

Poistný ventil uvoľňuje tlak z nádoby, ak je ho príliš veľa, čím je zaručená bezpečnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: