Akumulátorová kosačka PowerMax™ 32/36V P4A - súprava na okamžité použitie

Kód: 9705114-01
Náhradné diely
Neohodnotené
Značka: Gardena
€363,90 €303,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.12.2023

Manévrovateľná, účinná a výkonná - GARDENA akumulátorová kosačka PowerMax™ 32/36V P4A - sada na okamžité použitie

Detailné informácie

Podrobný popis

Lehátko alebo kosačka na trávu? V teplých mesiacoch bude toto rozhodovanie pre vás oveľa ľahšie, ak sa už nebudete musieť o kosenie starať. O to viac, keď budete vedieť, že si potom budete môcť dokonale pokosený trávnik vychutnať.
Šikovná a výkonná GARDENA kosačka PowerMax™ 32/36V P4A (2 x 18V) je perfektná akumulátorová kosačka na trávu pre plochy do 200 metrov štvorcových.
Špeciálny kalený nôž zaisťuje vynikajúce výsledky kosenia. Pracovná šírka činí 32 centimetrov. Výšku kosenia je možné ľahko nastaviť na desať rôznych úrovní pomocou funkcie QuickFit - jednoducho stlačíte a otočíte. Hrebene na trávnik po stranách krytu zaisťujú pokosenie trávy pri múroch a obrubníkoch, takže nikdy nezostanú nevzhľadné trsy trávy.
Vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti ErgoTec so spínačmi na oboch stranách budú vaše ruky vždy v uvoľnenej pracovnej polohe. Kosačku tak môžete tlačiť dlhšiu dobu bez únavy. Jasne viditeľný indikátor LED na zariadení zobrazuje aktuálnu úroveň nabitia akumulátora.
Praktický systém CNC (Cut and Collect) zabezpečuje efektívne kosenie a zber trávy. Vďaka riadenej cirkulácii vzduchu a ideálnej polohe koša sa do neho počas kosenia zmestí nadpriemerné množstvo odrezkov trávy, takže ho nemusíte tak často vyprázdňovať, čím ušetríte drahocenný čas.
Rám je skladací. Kosačka sa preto ľahko prepravuje a skladuje priestorovo úsporným spôsobom.

Akumulátorová kosačka na trávu PowerMax™ 32 36V P4A sa dodáva ako súprava pripravená na okamžité použitie s rýchlonabíjačkou a dvoma akumulátormi 2,5 Ah 18 V POWER FOR ALL. Aliancia POWER FOR ALL je jednou z najväčších aliancií popredných svetových výrobcov akumulátorov rôznych značiek. Akumulátor je preto kompatibilný s radom ďalších prístrojov pre dom a záhradu - znamená to, že nebudete potrebovať ku každému prístroju ďalší akumulátor. Tým ušetríte peniaze a zaistíte si trvalú flexibilitu! Vášeň poháňaná značkou GARDENA - záhradné akumulátorové vybavenie, ktoré vám poskytuje slobodu pri práci.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 14621-20
EAN-Code: 4078500054171
Špecifikácie
Šírka záberu, cm 32 cm
Výška kosenia, min – max 20 – 60 mm
Polohy pre nastavenie výšky kosenia 10
Nastavenie výšky kosenia Centrálne

 

Vlastnosti

14621-20-F-003

Všetko, čo budete potrebovať

Akumulátorová kosačka PowerMax™ 32/36V P4A v súprave pripravené na okamžité použitie je dodávaná s rýchlonabíjačkou a dvoma akumulátormi 18 Ah 18 V z Aliancie POWER FOR ALL. Na jedno nabitie zvládne pokosiť až 200 m².

14621-20-L-003

Pohodlná rukoväť, manipulácia bez námahy

Rukoväť ErgoTec so spínačmi na oboch stranách zaisťuje pohodlné ovládanie. Jej ergonomický tvar umožňuje prirodzenú polohu ruky, takže môžete kosačku pohodlne tlačiť bez námahy a aj po dlhšiu dobu.

14621-20-L-007

Veľmi výkonný motor PowerPlus

Skvelá akumulátorová kosačka pre menšie trávnaté plochy. Jej bezkartáčkový motor PowerPlus vyniká vysokým výkonom a pôsobivou účinnosťou.

14621-20-F-002

LED indikátor

Jasne viditeľný LED indikátor priamo na nástroji poskytuje informácie o aktuálnom stave nabitia akumulátora. Takže vždy viete, ako dlho ešte môžete pokračovať v práci - a kedy je čas na zaslúženú prestávku.

14621-20-L-004

Skvelé kosenie, účinný zber

Vďaka systému CNC bude váš trávnik pokosený čisto a pokosená tráva bude efektívne pozbieraná. Vedená cirkulácia vzduchu a ideálne umiestnený kôš zaisťujú nazbieranie podstatne väčšieho objemu trávy. Takže ho nemusíte tak často vyprázdňovať, čo vám šetrí drahocenný čas.

14621-20-L-002

Centrálne nastavenie výšky kosenia, 10 polôh

Výšku kosenia je možné ľahko nastaviť pomocou QuickFit - jednoducho stlačíte a otočíte. Postranné hrebene na trávnik pridŕžajú trávu okolo obrubníkov a stien, takže tam nezostane stáť ani steblo trávy.

P4A-P-006

Akumulátor 18V POWER FOR ALL - viac než len akumulátor

Aliancia POWER FOR ALL je jednou z najväčších aliancií popredných svetových výrobcov akumulátorov rôznych značiek, ktorých akumulátory možno použiť v mnohých zariadeniach. Ušetríte tým peniaze a pritom zostanete flexibilní!

Warranty 3 years-P-001

Predĺženie záruky na 3 roky s registráciou

GARDENA ponúka predĺženie záruky na tri roky, ak svoj nákup zaregistrujete na adrese www.gardena.com/cz do troch mesiacov od dátumu nákupu. Podrobnosti nájdete na tomto odkaze a v návode na obsluhu dodaného s výrobkom. Zákonné práva platia bez obmedzenia. Diely podliehajúce opotrebovaniu, akumulátory a nabíjačky sú zo záruky vylúčené.

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradná technika
Hmotnosť: 11.55 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: