ROBOTICKÁ KOSAČKA HUSQVARNA AUTOMOWER Aspire™ R4

Kód: HQ-9705685-11
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: Husqvarna
ZADARMOZADARMO €949 –10 %
sh 679188
€949 –10 % €850 €708,33 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Kompaktná robotická kosačka pre dokonalý trávnik 24/7 s pripojením k aplikácii

Táto kompaktná robotická kosačka ponúka dokonalé kosenie trávnika 24/7, bezstarostnú prevádzku, spoľahlivé kosenie, automatické nabíjanie a ochranu proti mrazu. Kosačka je optimálnou voľbou na kosenie menších trávnatých plôch do 400 m². Je vybavená inteligentnými funkciami na zvládnutie svahov do 25 % a úzkych priechodov až do minimálnej šírky 60 cm. Pomocou aplikácie Automower® Connect je možné ľahko upraviť výšku kosenia a plány kosenia a mať vždy aktuálne informácie o stave kosačky. Kosačka sa ľahko čistí záhradnou hadicou a skladuje počas zimy s použitím priložených nástenných hákov Aspire™.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najprv to najdôležitejšie. Aký veľký je váš trávnik?
Netušíte, aký veľký je váš trávnik? Žiadne obavy, použite kalkulačku trávnika a zistíte to.
 
Snímka obrazovky (64)Kompaktná veľkosť

Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť každého výrobku Husqvarna Aspire™ zlepšujú ovládateľnosť. Rad inovatívnych technológií Husqvarna podporuje vysoký výkon a účinnosť, ktoré vám umožnia dosiahnuť v záhrade dokonalé výsledky.

Kompaktné úložisko

Vlastný úložný hák a kompaktná konštrukcia zaisťujú ľahké uskladnenie. Náradie Aspire™ nemusí byť tak objemné vďaka nastaviteľným, skladacím alebo odnímateľným dielom, ktoré uľahčujú skladovanie aj prepravu v stiesnených priestoroch, ako sú malé kôlne alebo autá. Pomocou háku, ktorý je súčasťou každého balenia, si môžete vybrať, či náradie chcete uložiť priamo na stenu alebo zavesiť na našu nástennú úložnú koľajnicu, ktorá je súčasťou úložného systému Husqvarna Aspire™. Nástenná úložná koľajnica sa predáva samostatne.

Automower® Connect

Vychutnajte si pohodlie diaľkového ovládania zo smartfónu ‌‌‌‌pomocou aplikácie Husqvarna ‌‌Automower® Connect. Okrem iného môžete svoju robotickú kosačku Husqvarna spravovať a monitorovať, meniť jej nastavenia a získať ľahký prístup k informáciám a tipom, s ktorými bude údržba trávnika bez starostí. V závislosti od modelu je k dispozícii mobilné pripojenie, pripojenie Wi-Fi a Bluetooth.

Mobile phone with Smart home apps grass background + IFTTT
Vynikajúca interakcia

Je kompatibilná so službami Amazon Alexa, Google Home a IFTTT pre pohodlné hlasové ovládanie a aktualizácie stavu. Týka sa to všetkých modelov Husqvarna Automower® s mobilným pripojením alebo pripojením Wi-Fi, čo vám umožňuje vykonávať hlasové príkazy, ako je spustenie, zastavenie a parkovanie, získavať aktualizácie stavu z kosačky jednoduchým vyslovením príkazu pre hlasového asistenta, používať ju v postupoch IFTTT a podobne. S aplikáciou Automower® Connect môžete svoju robotickú kosačku tiež integrovať so systémom Gardena Smart System, aby kosenie a zavlažovanie fungovali spoločne.

Automower Weather timer
Timer (časovač) podľa počasia

Kosačka Husqvarna Automower® vie svoju pracovnú dobu prispôsobiť počasiu, čo znamená, že v čase rýchleho rastu trávy pracuje oveľa dlhšie. Za slnečného a suchého počasia alebo ku koncu sezóny kosí kratšiu dobu - tým šetrí trávnik a zároveň sa menej opotrebováva.

Automower 305: systematic passage mowing
Systematické kosenie trávy v úzkych priechodoch

Kosačku na trávu môžete nastaviť tak, aby v úzkych priechodoch automaticky prepínala režim kosenia z náhodného na systematický. Tým sa znižuje počet otáčaní a nerovností, ktoré sa zvyčajne vyskytujú v úzkych priechodoch, čím sa minimalizuje riziko zanechania stôp kolies a poškodenia trávnika.

Biodiversity Wildlife conservation mode
Inteligentné pripojenie pomocou IFTTT

Použite Inteligentné prepojenia v aplikácii Automower® Connect alebo si vytvorte vlastné flexibilné postupy s apletmi IFTTT s cieľom ešte viac integrovať kosačku Automower® do vašej inteligentnej domácnosti. Chcete kosačku zaparkovať, keď sa vaše deti vrátia zo školy alebo keď predpoveď počasia informuje o silnom daždi? Alebo ju dokonale zosynchronizovať s počasím? Vytváranie apletov IFTTT („If This, Then That“, teda „Ak toto, potom tamto“) je zadarmo a ich používanie je jednoduché.

Self-Service Portal FOTA install firmware 1(5)
FOTA - bezdrôtová aktualizácia firmware

Pomocou aplikácie Automower® Connect môžete sami jednoducho vykonávať aktualizácie softvéru a získavať tak nové funkcie a aktualizácie.

Automatic passage handling Automower 305
Automatické zvládanie priechodov - patentované

Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzky priechod a prejde aj tým najužším. Pri prejazde úzkymi miestami mení dráhu, aby nedochádzalo k vytváraniu nepekných koľají.

Frost guard 305
Protimrazová ochrana

Robotická kosačka automaticky preruší plán kosenia v mrazivých podmienkach, čím pomáha chrániť trávnik.

Hose washable 305
Jednoduché čistenie

Vonkajšiu a spodnú časť robotickej kosačky môžete jednoducho umývať záhradnou hadicou. Odnímateľný horný kryt a telo pre jednoduché čistenie a voľný prístup ku všetkým častiam.

Forest
Nízke emisie oxidu uhličitého

Pri výbere tohto výrobku si môžete byť istí, že počas aktívneho používania produkuje v porovnaní s tradičným benzínovým výrobkom menej uhlíkových emisií. Tento akumulátorový výrobok neprodukuje počas používania žiadne emisie CO2, no stále poskytuje výkon a kvalitu, ktoré očakávate od výrobku Husqvarna. Je však dôležité poznamenať, že emisie CO2 vznikajú pri ďalších fázach životného cyklu výrobku, ako sú výroba, nabíjanie a likvidácia po skončení jeho životnosti.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky Husqvarna
Záruka: 24
Hmotnosť: 5.9 kg
Pracovná kapacita: 400 m²
Typ ohraničenia: Vodič
Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča: 10percent
Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: 25percent
Max. aktívny čas: 9 h
Systém hľadania: Jeden systém hľadania
Následuj navádzací vodič: 1
Systém nabíjania: Automatický
Hmotnosť, kg: 5,9 kg
Rozmery výrobku, dĺžka: 55 cm
Rozmery výrobku, šírka: 33 cm
Rozmery výrobku, výška: 22 cm
Farba: Šedivá
Hladina hluku vnímaná: 59 dB(A)
Index ochrany (IP kód): IPX5
Typ akumulátora: Li-Ion
Kapacita akumulátora, Ah: 2 Ah
Nabíjací prúd (A): 1 Ah
Priemerný čas kosenia na jedno nabitie: 70 min
Typická doba nabíjania: 75 min
Priemerná mesačná spotreba energie pri maximálnom používaní: 3 kWh
Systém kosenia: 3 otočné rezné nože
Výška kosenia, max., mm: 45 mm
Výška kosenia, min., mm: 20 mm
Šírka záberu, cm: 16 cm
Nastavenie výšky kosenia: Manuálne
Ochranný disk: Nie
Obojsmerné otáčanie kosiaceho disku: Áno
Ovládanie:
Klávesnica: Klávesnica/ apl.
Informačný panel: Nie
Bezdrôtové pripojenie: Bluetooth®, Wi-Fi
Riadená aplikáciou: Automower® Connect
Integrácia s inteligentnou domácnosťou: Áno
Aktualizácia firmvéru: FOTA
GPS Sledovanie: Nie
Geoplot: Nie
PIN kód: Áno
Alarm: Nie
Senzor zdvihnutia: Áno
Senzor náklonu: Áno
Detekcia objektov: Nie

Ako funguje robotická kosačka

Ako nainštalovať robotickú kosačku Husqvarna Automower

Robotická kosačka pre každú záhradu

Uloženie kosačky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: