Robotická sekačka SILENO life, 1250 m2

Kód: 9678452-07
Neohodnotené
Značka: Gardena
€1 410 €1 175 bez DPH
Skladová dostupnosť - info tel.: 0903 716 202
Môžeme doručiť do:
22.7.2024

Výkonná robotická sekačka na trávník do velikosti až 1250 m²

Starostlivosť o trávnik môže byť tak jednoduchá! Vďaka systému SensorCut nevytvára GARDENA robotická kosačka SILENO life na trávniku pruhy, ale naopak, strih je vyvážený a výsledkom je dokonale udržiavaný trávnatý koberec. Je vhodná pre trávnaté plochy s rozlohou až 1.250 metrov štvorcových. Kompaktná a manévrovateľná robotická kosačka bez problémov zvláda sklon až 30 percent, rovnako tiež úzke pasáže a priechody. Robotická kosačka SILENO life je pripravená pracovať za akéhokoľvek počasia a jej chod je taký tichý, že ju sotva počujete. Po dokončení práce sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Počas inštalácie vás programovací asistent sprevádza ponukou a nezávisle vypočíta plán kosenia. Časy kosenia možno tiež voľne naprogramovať. Robotická kosačka bude v prevádzke len vtedy, keď ju budete potrebovať.Aby ste mohli používať aplikáciu GARDENA Bluetooth® a funkcie vášho záhradného prístroja GARDENA Bluetooth®, je nutná online registrácia a nastavenie užívateľského účtu u spoločnosti GARDENA alebo u našej skupiny spoločností, Husqvarna Group. Na nastavenie užívateľského účtu GARDENA je nutné užívateľské meno a e-mailová adresa. Pri nastavovaní sa musíte riadiť pokynmi zobrazenými v aplikácii. Mimochodom: pri nastavovaní užívateľského účtu GARDENA môžete použiť vami zvolené užívateľské meno. Ak nechcete, nie je nutné krstné meno a priezvisko používať. Poskytnutý e-mailový účet slúži ako overenie, že ste oprávnenou osobou pre prístup k e-mailovému účtu. Tu môžete tiež použiť e-mailovú adresu, ktorá vaše krstné meno alebo priezvisko neobsahuje. Viac informácií o tom nájdete v našich zásadách ochrany osobných údajov (https://privacyportal.husqvarnagroup.com/sk/privacy-notice/). V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom online registrácie môžete tiež kontaktovať náš servis na e-mailovej adrese servis@gardena.sk. Naši kolegovia v zákazníckom servise vám radi s vaším dotazom pomôžu.

Výkon

Hranice pracovnej oblasti       1250 m² ±20 %

Systém nabíjania    Automatický

Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy 35 %

Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča      10 %

Produkt

Riadená aplikáciou GARDENA Bluetooth® aplikácia (je potrebná online registrácia)

Informačný panel    Monochromatický grafický displej 2,1”

Timer (časový spínač)    Áno

Typ rukoväte   Integrovaná

Aktualizácia firmvéru      USB

Index ochrany (IP kód)    IPX5

Napájanie a nabíjanie

Typ akumulátora     Li-Ion

Typická doba nabíjania   60 min

Priemerný čas kosenia na jedno nabitie 65 min

Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití     7 kWh

Motor a kosiaci systém

Systém kosenia      3 otočné nože ostré ako britva

Výška kosenia, min – max      20 – 50 mm

Šírka záberu, cm     22 cm

Obojsmerné otáčanie kosiaceho disku  Áno

Údaje o hluku

Hladina hluku vnímaná   57 dB(A)

Bezpečnostné funkcie

Alarm      Áno

PIN kód   Áno

Senzor zdvihnutia   Áno

Senzor náklonu       Áno

Príslušenstvo na inštaláciu

Ohraničujúci vodič  250 m

Nízkonapäťový kábel      5 m

Skoby      300 ks

Celkové rozmery

Rozmery produktu, D x Š x H  58 x 39 x 23 cm

Hmotnosť, kg  8.3 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti

Auto Schedule-L-002-SILENO city

Bluetooth® pripojenie

Jednoducho si vezmite do ruky svoj smartfón a ľahko nastavíte svoju robotickú kosačku SILENO life pomocou aplikácie GARDENA Bluetooth® zo vzdialenosti až 10 m. Funkcie EasyApp Control, Auto Schedule a EasyConfig patria k vlastnostiam pre jednoduchú inštaláciu a použitie bez zbytočných problémov.

Pro Silent-L-001-Smart SILENO life

Pro-silent: veľmi tichá

Relaxujte vo svojej záhrade, zatiaľ čo SILENO life bude ticho pracovať. S najnižšou hladinou hluku vo svojej triede (57dB A) vás nebude vôbec rušiť.

AI Precise-L-001-SILENO life

Al-precise: presnosť

Táto kosačka je expert-navigátor, so spoľahlivou presnosťou zvláda aj najužšie priestory a najtesnejšie zákutia.

Weather Proof-L-001-Smart SILENO life

Auto Weather & Terrain: automaticky podľa počasia a terénu

SILENO life je sezónny pomocník, ktorý pracuje za každého počasia, či prší alebo svieti slnko. Táto kosačka pokosí trávnaté plochy všetkých tvarov, od jednoduchých po členité, zvládne tiež svahy so sklonom až 35 percent.

CorridorCut-L-001-SILENO life

Ideálne pre stredne veľké a komplexné trávnaté plochy

GARDENA robotická kosačka smart SILENO life pokosí stredne veľké trávnaté plochy úplne automaticky, spoľahlivo, bez pruhov a rovnomerne. Bez problémov zvládne aj úzke miesta a tesné pasáže. Nabíjaciu stanicu možno tiež umiestniť flexibilne takmer bez obmedzenia.

Frost Sensor-L-001-Smart SILENO city

Skvelý

Šikovný senzor mrazu zaznamená teplotu blízko bodu mrazu a pozastaví plán kosenia z dôvodu ochrany vášho trávnika. Je tiež dostupný v GARDENA smart aplikácii.

19601-20-F-014

Bezpečná a tichá

Ohraničujúci kábel určuje žaciu plochu flexibilne a napriek tomu spoľahlivo - zaisťuje, že kosačka na trávu bude kosiť len v uvedenej oblasti. Vysoko citlivé snímače kolízie zaručujú zastavenie kosačky na trávu pred záhradnými prekážkami. Pri nadvihnutí kosačky spôsobí ďalšia súprava senzorov okamžité zastavenie nožov, čím sa predchádza zraneniam.

Hose Washable-L-001-Smart SILENO life

Jednoduché čistenie

GARDENA robotická kosačka smart SILENO life bola skonštruovaná tak, aby sa jednoduchým postrekovaním vodou zo záhradnej hadice dôkladne očistil plášť, nože a kolieska od nečistôt, prachu a zvyškovej trávy.

Spiral Mowing-L-001-Smart SILENO life

Kosenie na mieste: točím sa dokola!

Vďaka funkcii kosenia v špirále je robotická kosačka SILENO life ideálna na kosenie na ťažko prístupných miestach, napríklad pod trampolínou alebo záhradným nábytkom - urobí ťažkú prácu za vás!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: