Robotická kosačka SILENO life, 750 m2

Kód: 9678453-07
Neohodnotené
Značka: Gardena
€1 110 €925 bez DPH
Skladová dostupnosť - info tel.: 0903 716 202
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

Výkonná robotická kosačka pre záhrady do 750 m²

Nízkohlučná, všestranná s inteligentnou konštrukciou - to je robotická kosačka GARDENA SILENO life 750 m². SILENO life je ideálna pre stredne veľké trávniky, kombinuje vysoký výkon a presnosť s pohodlným kosením. Začnite! Zdvihnite svoj chytrý telefón a pomocou aplikácie GARDENA Bluetooth® zadajte veľkosť trávnika, požadované dni kosenia a preferovaný čas začatia. Aplikácia GARDENA Bluetooth® vás intuitívne prevedie počiatočnou inštaláciou krok po kroku. Vaša robotická kosačka nastaví harmonogram a je pripravená pracovať bez vyrušovania. Je ľahké pohodlne ovládať svoju SILENO city pomocou Bluetooth® zo vzdialenosti až 10 m. Vaša robotická kosačka vypočíta optimálny čas kosenia trávy a aplikácia GARDENA Bluetooth® pomocou svojho plánovacieho asistenta pomôže udržiavať vašu záhradu v poriadku. Vďaka mimoriadne tichému motoru má táto kosačka najlepšie nízku hladinu hluku vo svojej triede púhych 57 dB (A). Vy a vaši susedia môžete v kľude odpočívať na záhrade, aj keď vaše kosačka pracuje. Sofistikovaná funkcia CorridorCut vedie robotickú kosačku bez problémov pri kosení v úzkych pasážach a tesných rohoch so šírkou iba 60 centimetrov medzi ohraničujúcimi vodičmi. CorridorCut dokonca naviguje vašu robotickú kosačku zo zložitých slepých uličiek. Robotická kosačka, vedená funkciou SensorControl, sama posúdi, ako často potrebuje váš trávnik úpravu, a vyrazí v správnu chvíľu presne podľa frekvencie v závislosti od rastu trávy. Váš šikovný malý pomocník kosí trávu čo najefektívnejšie. SILENO life kosí trávnik samostatne bez ohľadu na počasie, dážď alebo prudké slnko. Múdra robotická kosačka zaregistruje, že je pôda zamrznutá alebo je príliš mrazivo; pozastaví svoj program a počká, až mráz pominie. Kábel ohraničenia označuje kosačke SILENO life plochu záhrady, ktorú treba kosiť. Podobne navádzací drôt spoľahlivo a plne automaticky smeruje robotickú kosačku do všetkých oblastí kosenia. Kosačka nebude mať problémy s prejazdom v úzkych priestoroch a dokonca ani so svahmi alebo sklonmi až do 35 percent. Po ukončení práce sa tento pracovitý robotický záhradník vráti späť do nabíjacej stanice, kde sa dobije. Seká úplne samostatne a dáva vám viac času sústrediť sa na prácu, ktorú máte na záhrade radi. SILENO life možno ľahko vyčistiť vodou zo záhradnej hadice - nemôže to byť jednoduchšie. Kosenie kosačkou na trávu je vďaka SILENO life tak jednoduché - len sa posadíte, odpočívate a necháte robotickú kosačku, aby za vás urobila ťažkú ​​prácu. S kosačkou SILENO life bude váš trávnik vždy vyzerať úžasne dobre upravený: inteligentné robotické kosačky. SILENO.

Hranice pracovnej oblasti       750 m² ±20 %

Systém nabíjania    Automatický

Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy 35 %

Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča      10 %

Produkt

Riadená aplikáciou GARDENA Bluetooth® aplikácia (je potrebná online registrácia)

Informačný panel    Monochromatický grafický displej 2,1”

Timer (časový spínač)    Áno

Typ rukoväte   Integrovaná

Aktualizácia firmvéru      USB

Index ochrany (IP kód)    IPX5

Napájanie a nabíjanie

Typ akumulátora     Li-Ion

Typická doba nabíjania   60 min

Priemerný čas kosenia na jedno nabitie 65 min

Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití     4 kWh

Motor a kosiaci systém

Systém kosenia      3 otočné nože ostré ako britva

Výška kosenia, min – max      20 – 50 mm

Šírka záberu, cm     22 cm

Obojsmerné otáčanie kosiaceho disku  Áno

Údaje o hluku

Hladina hluku vnímaná   57 dB(A)

Bezpečnostné funkcie

Alarm      Áno

PIN kód   Áno

Senzor zdvihnutia   Áno

Senzor náklonu       Áno

Príslušenstvo na inštaláciu

Ohraničujúci vodič  200 m

Nízkonapäťový kábel      5 m

Skoby      300 ks

Celkové rozmery

Rozmery produktu, D x Š x H  58 x 39 x 23 cm

Hmotnosť, kg  8.3 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti

Auto Schedule-L-002-SILENO city

Bluetooth® pripojenie

Jednoducho si vezmite do ruky svoj smartfón a ľahko nastavíte svoju robotickú kosačku SILENO life pomocou aplikácie GARDENA Bluetooth® zo vzdialenosti až 10 m. Funkcie EasyApp Control, Auto Schedule a EasyConfig patria k vlastnostiam pre jednoduchú inštaláciu a použitie bez zbytočných problémov.

Pro Silent-L-001-Smart SILENO life

Pro-silent: veľmi tichá

Relaxujte vo svojej záhrade, zatiaľ čo SILENO life bude ticho pracovať. S najnižšou hladinou hluku vo svojej triede (57dB A) vás nebude vôbec rušiť.

AI Precise-L-001-SILENO life

Al-precise: presnosť

Táto kosačka je expert-navigátor, so spoľahlivou presnosťou zvláda aj najužšie priestory a najtesnejšie zákutia.

Weather Proof-L-001-Smart SILENO life

Auto Weather & Terrain: automaticky podľa počasia a terénu

SILENO life je sezónny pomocník, ktorý pracuje za každého počasia, či prší alebo svieti slnko. Táto kosačka pokosí trávnaté plochy všetkých tvarov, od jednoduchých po členité, zvládne tiež svahy so sklonom až 35 percent.

CorridorCut-L-001-SILENO life

Ideálne pre stredne veľké a komplexné trávnaté plochy

GARDENA robotická kosačka smart SILENO life pokosí stredne veľké trávnaté plochy úplne automaticky, spoľahlivo, bez pruhov a rovnomerne. Bez problémov zvládne aj úzke miesta a tesné pasáže. Nabíjaciu stanicu možno tiež umiestniť flexibilne takmer bez obmedzenia.

Frost Sensor-L-001-Smart SILENO city

Skvelý

Šikovný senzor mrazu zaznamená teplotu blízko bodu mrazu a pozastaví plán kosenia z dôvodu ochrany vášho trávnika. Je tiež dostupný v GARDENA smart aplikácii.

19601-20-F-014

Bezpečná a tichá

Ohraničujúci kábel určuje žaciu plochu flexibilne a napriek tomu spoľahlivo - zaisťuje, že kosačka na trávu bude kosiť len v uvedenej oblasti. Vysoko citlivé snímače kolízie zaručujú zastavenie kosačky na trávu pred záhradnými prekážkami. Pri nadvihnutí kosačky spôsobí ďalšia súprava senzorov okamžité zastavenie nožov, čím sa predchádza zraneniam.

Hose Washable-L-001-Smart SILENO life

Jednoduché čistenie

GARDENA robotická kosačka smart SILENO life bola skonštruovaná tak, aby sa jednoduchým postrekovaním vodou zo záhradnej hadice dôkladne očistil plášť, nože a kolieska od nečistôt, prachu a zvyškovej trávy.

Spiral Mowing-L-001-Smart SILENO life

Kosenie na mieste: točím sa dokola!

Vďaka funkcii kosenia v špirále je robotická kosačka SILENO life ideálna na kosenie na ťažko prístupných miestach, napríklad pod trampolínou alebo záhradným nábytkom - urobí ťažkú prácu za vás!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: