Plávajúca sacia súprava

Kód: 9679745-01
Neohodnotené
Značka: Gardena
€40,30 €33,58 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.3.2024

Plávajúca sacia súprava

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Nasáva čistú vodu z hladiny

Trávite veľa času čistením sacieho filtra vášho čerpadla umiestneného v studni alebo v nádrži? Dôvodom je pravdepodobne sediment na dne.
GARDENA vám k tomu ponúka ideálneho partnera: s jedinečným filtračným systémom je plávajúca sacia súprava GARDENA nastaviteľným voliteľným príslušenstvom, ktoré zabraňuje znečisteniu čerpadla. Ide len o trik? Na rozdiel od iných podobných filtračných produktov na trhu je plávajúca sacia súprava GARDENA navrhnutá tak, aby sa vznášala na hladine vody. Voda nie je nasávaná z dna, ale priamo z pod hladiny, kde sa nenachádzajú žiadne vznášajúce sa alebo plávajúce častice. Tento inteligentný prístup zabezpečuje, že je do čerpadla nasávaná najčistejšie voda, vďaka čomu nedochádza k jeho upchatiu nečistotami a inými časticami.
Chcete vaše klasické armatúry sacej hadice nahradiť touto súpravou? Vďaka integrovanému spätnému ventilu možno súpravu podľa potreby rýchlo a ľahko pridať, pretože je vhodná pre takmer všetky sacie čerpadlá. Súprava je dokonalým riešením pre domáce a záhradné stroje aj pre systémy pre zásobovanie domácnosti vodou, pretože voda je vždy okamžite k dispozícii, bez toho aby ste museli systém dopĺňať. Vlastníte ponorné tlakové čerpadlo GARDENA s voliteľným sacím pripojením alebo uvažujete o jeho kúpe? Potom vám táto súprava poskytne optimálnu podporu. Vďaka pevnému mosadznému pripojeniu vrátane vhodnej hadicovej svorky možno sadu ľahko pripojiť ku všetkým komerčne dostupným sacím potrubiam 25 mm (1 ").
Presvedčte sa o vyššej bezpečnosti a užite si relaxáciu - GARDENA inovatívne plávajúce sacia súprava vykonáva svoju prácu spoľahlivo a uľahčuje každodenný život.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 1417-20
EAN-Code: 4078500047944

Vlastnosti

01417-20-I-001

Nasávanie v blízkosti hladiny

GARDENA plávajúca sacia súprava sa nachádza tesne pod hladinou vody, kde je voda čistejšia ako voda na dne vášho jazierka alebo nádrže. Týmto spôsobom zabránite tomu, aby sa vaše čerpadlo zanieslo nečistotami, sedimentami a ďalšími časticami, ktoré sa v priebehu času zhromažďujú a usadzujú na dne - vaše čerpadlo bude čerpať čistejšiu vodu z hladiny.

01417-20-L-001

Jednoduchá inštalácia

GARDENA plávajúca sacia súprava sa ľahko inštaluje. Môžete ju ľahko namontovať na existujúcu saciu hadicu. Je vhodná pre všetky sacie hadice s priemerom 25 mm (1").

01417-20-S-001

Pevné prvky pre vynikajúci výkon

GARDENA plávajúca sacia súprava sa skladá z plavákového balónika s robustným mosadzným nožným ventilom pripojeným k sacej hadici pre jedinečnú trvanlivosť a dlhú životnosť produktu.

01417-20-L-004

All-Inclusive

Sadu je možné ľahko pripojiť ku všetkým komerčne predávaným sacím potrubiam 25 mm (1"), a to vďaka robustnej mosadznej prípojke vrátane vhodnej hadicovej svorky a spätného ventilu; preto je vhodná pre takmer každej samonasávacie čerpadlo.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: