Ponorné čerpadlo pre čistú vodu 8200

Kód: 9704423-01
Náhradné diely
Neohodnotené
Značka: Gardena
€55,50 €46,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Menovitý výkon, W 250 W

Maximálna výtlačná kapacita 8200 l/h

Maximálny tlak 0.5 bar

Maximálna hĺbka ponoru 6 m

Maximálna výtlačná výška 5 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktické ponorné čerpadlo za výbornú cenu

GARDENA ponorné čerpadlo na čistú vodu 8200 je robustné a praktické elektrické čerpadlo ideálne na odvodňovanie, transport a čerpanie čistej alebo mierne znečistenej vody. Je to skvelá voľba v prípade, že hľadáte flexibilné ponorné čerpadlo pre viac účelov použitia. Kompaktné čerpadlo je určené pre vonkajšie aj vnútorné použitie v bazénoch, zásobníkoch na dažďovú vodu, vsakovacích jímkach a zatopených pivniciach.
GARDENA ponorné čerpadlo na čistú vodu 8200 je vybavené nastaviteľným plavákovým spínačom, ktorý zabraňuje chodu nasucho a zaisťuje jeho efektívny a bezpečný chod. Ponúka tiež patentované pripojenie pre nepretržitú prevádzku pre dosiahnutie maximálneho plošného sania.
Disponuje radom funkčných prvkov; plošným nasávaním do výšky 4 mm, takže vyčerpá takmer všetku nežiaducu vodu a 10 m dlhým napájacím káblom umožňujúcim čerpadlu fungovať efektívne až do maximálnej hĺbky 6 metrov.
Čerpadlo je skvelé pre transport takmer čistej vody z miesta A do miesta B, napríklad zo zásobníka na dažďovú vodu do akéhokoľvek miesta vo vašej záhrade. Ak máte bazénik alebo bazén, môžete čerpadlo použiť na rýchle a efektívne odčerpávanie vody alebo na vypúšťanie bazéna. Toto viacúčelové ponorné čerpadlo nie je určené iba pre vonkajšie použitie, ale vyrieši aj povodne v domácnosti - nemusíte sa treba obávať pretečenej práčky alebo zaplavenej pivnice vodou s nečistotami až do 5 mm.
Vďaka 40-ročným skúsenostiam s konštrukciou a výrobou čerpadiel je GARDENA lídrom na trhu, ktorému môžete veriť. Toto čerpadlo je ideálne na občasné použitie a poskytuje vynikajúci pomer výkonu a ceny.

Technické špecifikácie

Číslo výrobku

9000-29

EAN-Code:

4078500049696

Špecifikácie

Menovitý výkon, W

250 W

Maximálna výtlačná kapacita

8200 l/h

Maximálny tlak

0.5 bar

Maximálna hĺbka ponoru

6 m

Maximálna výtlačná výška

5 m

Maximálna teplota čerpaného média

35 °C

Dĺžka kábla

10 m

Typ napájacieho kábla

H05 RNF

Elektrická ochranná trieda

IP X8

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: