Ponorné kalové čerpadlo 9300

Kód: 9704429-01
Náhradné diely
Neohodnotené
Značka: Gardena
€65,10 €54,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Menovitý výkon, W 400 W

Maximálna výtlačná kapacita 9300 l/h

Maximálny tlak 0.5 bar

Maximálna hĺbka ponoru 6 m

Maximálna výtlačná výška 5 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko výkonné kalové ponorné čerpadlo pre náročné úlohy pri odčerpávaní vody

GARDENA ponorné kalové čerpadlo 9300 je výkonné čerpadlo pre náročné a špinavé práce. Praktické a robustné elektrické čerpadlo je ideálne na odvodňovanie, transport a čerpanie znečistenej vody. Je to skvelá voľba v prípade, že hľadáte flexibilné ponorné kalové čerpadlo pre mnoho účelov použitia. Malé čerpadlo je navrhnuté na použitie v záhradných jazierkach, suchých studniach, vsakovacích jímkach, stavebných jamách, zásobníkoch na dažďovú vodu a zatopených pivniciach.
GARDENA ponorné kalové čerpadlo 9300 je skonštruované tak, aby zvládlo znečistenú vodu obsahujúcu nečistoty a častice piesku až do veľkosti 25 mm. Motor s výkonom 400 W má silu vyčerpať až 9300 litrov znečistenej vody za hodinu. Je vybavené nastaviteľným plavákovým spínačom s patentovaným pripojením pre nepretržitú funkciu, ktorý zabraňuje chodu nasucho a zaisťuje jeho automatickú a bezpečnú funkciu. Má praktickú rukoväť na prenášanie, čo znamená, že môžete čerpadlo ľahko prepraviť na miesto, kde ho čaká ďalšia ťažká a zablatená úloha.
Čerpadlo je skvelé na použitie pri vypúšťaní záhradných jazierok alebo stavebných jám, čo vám umožní účinne a rýchlo odvádzať znečistenú vodu z miesta, kde je nežiaduca. Čerpadlo môže fungovať pri maximálnej hĺbke ponorenia 6 metrov. Vodu je možné dopravovať až 5 m nad hladinu. Toto praktické, viacúčelové ponorné čerpadlo nie je určené iba pre vonkajšie použitie, ale vyrieši tiež akékoľvek komplikované záplavy v domácnosti, takže sa nemusíte obávať zatopenej pivnice alebo suterénu.
Vďaka 40-ročným skúsenostiam s konštrukciou a výrobou čerpadiel je GARDENA lídrom na trhu, ktorému môžete veriť. Toto čerpadlo je ideálne na občasné použitie a poskytuje vynikajúci pomer výkonu a ceny.

Technické špecifikácie

Číslo výrobku

9006-29

EAN-Code:

4078500049726

Špecifikácie

Menovitý výkon, W

400 W

Maximálna výtlačná kapacita

9300 l/h

Maximálny tlak

0.5 bar

Maximálna hĺbka ponoru

6 m

Maximálna výtlačná výška

5 m

Maximálna teplota čerpaného média

35 °C

Dĺžka kábla

10 m

Typ napájacieho kábla

H05 RNF

Elektrická ochranná trieda

IP X8

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kalové čerpadlá
Menovitý výkon: 400 W
Maximálny tlak: 0,5 bar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: