Ponorné kalové čerpadlo 8800

Kód: 9704427-01
Neohodnotené
Značka: Gardena
€56,40 €47 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.4.2024

Menovitý výkon, W 250 W

Maximálna výtlačná kapacita 8800 l/h

Maximálny tlak 0.4 bar

Maximálna hĺbka ponoru 6 m

Maximálna výtlačná výška 4 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktické ponorné kalové čerpadlo pre náročné úlohy pri odčerpávaní vody

GARDENA ponorné kalové čerpadlo 8800 je odborníkom na ťažké a špinavé práce. Praktické a robustné elektrické čerpadlo je ideálne na vypúšťanie, transport a čerpanie znečistenej vody. Je to skvelá voľba v prípade, že hľadáte flexibilné ponorné kalové čerpadlo pre mnoho účelov použitia. Čerpadlo je navrhnuté na použitie v záhradných jazierkach, studniach, vsakovacích jímkach, stavebných jamách, zásobníkoch na dažďovú vodu a zatopených pivniciach alebo prízemiach.
GARDENA ponorné čerpadlo 8800 je skonštruované tak, aby zvládlo znečistenú vodu s časticami do veľkosti 25 mm. Je vybavené nastaviteľným plavákovým spínačom s patentovaným pripojením pre nepretržitý chod, ktorý zabraňuje chodu čerpadla nasucho a zaisťuje jeho automatickú a bezpečnú prevádzku. Má praktickú rukoväť na prenášanie, takže ho môžete ľahko prepraviť tam, kde na neho čaká ďalšia ťažká a zablatená úloha.
Čerpadlo je skvelé na použitie pri vypúšťaní záhradných jazierok alebo pri odčerpávaní vody zo stavebných jám, čo vám umožňuje účinne odvádzať znečistenú vodu z miest, kde je nežiaduca. Čerpadlo funguje pri maximálnej hĺbke ponorenia 6 metrov. Toto praktické viacúčelové ponorné čerpadlo nie je určené iba na vonkajšie použitie, ale vyrieši aj nepríjemné domáce povodne, takže nie je potrebné sa obávať zatopenej pivnice alebo prízemia.
Vďaka 40-ročným skúsenostiam s konštrukciou a výrobou čerpadiel je GARDENA lídrom na trhu, ktorému môžete veriť. Toto čerpadlo je ideálne pre občasné použitie a poskytuje vynikajúci pomer výkonu a ceny.

Technické špecifikácie

Číslo výrobku

9005-29

EAN-Code:

4078500049719

Špecifikácie

Menovitý výkon, W

250 W

Maximálna výtlačná kapacita

8800 l/h

Maximálny tlak

0.4 bar

Maximálna hĺbka ponoru

6 m

Maximálna výtlačná výška

4 m

Maximálna teplota čerpaného média

35 °C

Dĺžka kábla

10 m

Typ napájacieho kábla

H05 RNF

Elektrická ochranná trieda

IP X8

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kalové čerpadlá
Menovitý výkon: 250 w
Maximálny tlak: 0,4 bar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: