Vysokotlakový čistič EGO Power+ HPW2000E 135 bar technológia Peak Power™-Len stroj
Kód: EGO-HPW2000E
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom do 7 dní
Môžeme doručiť do:
Detailné informácie
Podrobný popis
Model HPW2000E predstavuje špičku v ponuke čistiacej techniky EGO. Ide o robustný stroj, ktorý vďaka inovatívnej technológii Peak Power™ kombinuje energiu z dvoch 56 V batérií súčasne, čím zabezpečuje maximálny výkon a predĺženú dobu prevádzky pre tie najnáročnejšie úlohy.
S maximálnym tlakom 135 bar (2000 psi) a prietokom vody 390 l/h sa svojou silou vyrovná benzínovým strojom, no pracuje potichu a bez emisií.
Inteligentné ovládanie pod palcom
Maximálna výbava a mobilita
Stroj je vybavený teleskopickou rukoväťou a veľkými 185 mm kolesami pre ľahký transport v teréne,. Súčasťou balenia je bohaté príslušenstvo vrátane sady trysiek, penovača a sacej hadice, ktorá umožňuje čerpať vodu z akéhokoľvek zdroja (sud, jazero, vedro) s filtrom. Dĺžka tlakovej hadice je 8 metrov.