ClickUp! Kŕmidlo pre vtákov

Kód: 9704966-01
Neohodnotené
Značka: Gardena
€46,30 €38,58 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Celosezónny systém životného štýlu. Pre záhradu, ktorá vám dá jemné chvenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

GARDENA ClickUp! BirdFeeder je moderné krmítko pre vtáky, špeciálne vyvinuté na prilákanie operených hostí malou záhradnou reštauráciou. Táto kŕmna stanica je skvelým pútačom pozornosti vo vašej záhrade. Súhra medzi atraktívnym, štýlovým dizajnom a vašimi vtáčími hosťami je nádherný pohľad. Krytý dávkovač krmiva je vyrobený z vysoko priehľadného akrylového skla (materiál PMMA), takže môžete sledovať malých návštevníkov, ako si pochutnávajú na jedle. Robustný plast vydrží bez poškodenia rôzne poveternostné podmienky. Je chránený pred UV lúčmi, teplom a mrazom, čo znamená, že vtáky môžu jesť vo vašej záhrade kedykoľvek počas roka. Pomocou mechanizmu One-Click sa BirdFeeder jednoducho pripevní na rukoväť z modřínového dreva a dá sa znova odpojiť. Toto pripojenie na jedno kliknutie je mimoriadne stabilné a bez výkyvov, takže vtáky sa nezľaknú alebo nezrania neočakávanými pohybmi a BirdFeeder nespadnú. Praktický dávkovač krmiva je možné naplniť bežným krmivom pre vtáky, ako sú slnečnicové semienka, stiahnutím vrchlíka a naplnením jedla do dávkovača. V prípade potreby je možné BirdFeeder na čistenie úplne rozobrať a vložiť do umývačky riadu. Čistý a hygienický BirdFeeder zaručuje vysoko kvalitný materiál, pravidelné čistenie a krmivo chránené pred vlhkosťou. Úzka podpera pre zrná navyše zabraňuje tomu, aby trus vtákov, ktoré môžu prenášať choroby, kontaminoval krmivo. Spoločnosť GARDENA poskytuje na tento kvalitný výrobok päťročnú záruku. Celosezónny systém životného štýlu pre záhradu, ktorá vám dá jemné chvenie.
Technické špecifikácie
Článok č. 11380-20
EAN kód: 4078500054539

 

Vlastnosti

11370-20-S-008

ClickUp! Celosezónny systém životného štýlu

Celosezónny systém životného štýlu GARDENA ClickUp! je flexibilný systém návrhu záhrady. Svoju záhradu môžete zariadiť úplne individuálne pomocou rôznych pripevňovacích prvkov.

11380-20-S-004

Flexibilné a robustné

Vďaka praktickému pripojeniu jedným kliknutím je ClickUp! BirdFeeder sa dá ľahko namontovať na ClickUp! Rukoväť a znova odpojená. Spojenie medzi týmito dvoma prvkami je mimoriadne stabilné a bez kolísania.

11380-20-S-006

Pre operených hostí

ClickUp! BirdFeeder je špeciálne navrhnutý tak, aby prilákal rôzne vtáky chutným záhradným bufetom.

11380-20-E-010

Štýlový dizajn

Stanica na kŕmenie vtákov je vyrobená z vysoko priehľadného akrylového skla (materiál PMMA). Štýlový a elegantný dizajn je absolútnym pútačom pozornosti v každej záhrade.

11380-20-L-001

Robustný a ľahko sa čistí

Materiál PMMA je chránený proti UV žiareniu a mrazuvzdorný. Na čistenie možno dávkovaciu stanicu demontovať a jednoducho vložiť do umývačky riadu.

11380-20-L-004

Na pravidelné kŕmenie

Kŕmnu stanicu je možné ľahko naplniť akýmkoľvek druhom vtáčieho semena zložením vrchlíka a doplnením potravy do zásobníka.

IBA WEB - iba 5-ročná záruka_web

5-ročná záruka zaručuje vysokú kvalitu

* Podrobné záručné podmienky nájdete v priloženom návode na obsluhu alebo online na stránke www.gardena.com/warranty. Táto záruka nemá vplyv na vaše zákonné záručné nároky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: