Zavlažovací počítač Flex

Kód: 9679274-01
Neohodnotené
Značka: Gardena
€58 €48,33 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Zavlažovací počítač Flex

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Pre jednoduché automatické zavlažovanie na balkónoch a terasách

S GARDENA zavlažovacím počítačom Flex je možné riadiť zavlažovanie na balkónoch, strešných terasách alebo dvoroch flexibilne a veľmi ľahko. Prevádzku zabezpečuje batéria; zavlažovací počítač možno priamo pripojiť na vodovodný kohútik a ľahko ovládať pomocou moderného vonkajšieho otočného prvku pre výber dát a potvrdzovacieho tlačidla. Ľahko čitateľný LC displej prehľadne zobrazuje všetky nastavenia. Riadiaca jednotka odolná voči poveternostným vplyvom je odnímateľná. Pomocou zavlažovacieho počítača Flex sa dajú nastaviť časy zavlažovania v cykloch sekúnd, takže je ideálne použiť ich pre kvapkový zavlažovací systém. Tento zavlažovací počítač je možné kombinovať s GARDENA čidlom pôdnej vlhkosti.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 1890-29
EAN-Code: 4078500045711
Špecifikácie
Zásobovanie energiou 1 x 9 V alkalická batéria (nie je súčasťou balenia)
Prípojka pre senzor Áno
Prevádzkový tlak, min. 0.5 bar
Prevádzkový tlak, max. 12 bar
Závit Pre vodovodné kohútiky so závitom 26.5 mm (G 3/4) a 33.3 mm (G1)
Nastavenie zavlažovania
Dĺžka zavlažovania 1 sec - 99 min
Frekvencia zavlažovania každých 4/6/8/12/24/48/72 hodín

Vlastnosti

Made in Germany_web

Špičková kvalita výrobku

Kvalitné nemecké výrobky GARDENA znamenajú dôveryhodný výkon, spoľahlivosť a neustále inovácie.

01890-20-L-022

Automatické a časovo úsporné zavlažovanie

Použitím GARDENA zavlažovacieho počítača bude vaša záhrada spoľahlivo a pohodlne zavlažovaná - dokonca aj vtedy, keď nebudete doma. Získate viac voľného času, budete mať svieži zelený trávnik a tiež krásne zdravé rastliny. Pokiaľ sa bude automatický zavlažovací systém spúšťať skoro ráno alebo večer, odparí sa menej vody. Šetrí to peniaze a zaisťuje cielené a optimalizované zavlažovanie.

01890-20-L-001

Jednoduché ovládanie

Nastavenie zavlažovacieho počítača sa vykonáva ľahko pomocou inovatívneho externého otočného prvku pre výber dát a potvrdzovacieho tlačidla, ktoré sa jednoducho ovládajú stlačením a otáčaním. Ľahko čitateľný LC displej prehľadne zobrazuje všetky nastavenia. Ovládaciu jednotku odolnú voči poveternostným vplyvom možno odňať pre pohodlné prevedenie nastavenia. Vďaka voliteľnému zámku je možné zabrániť neúmyselnému prenastaveniu.

01890-20-L-004

Automatické zavlažovanie pre váš balkón a terasu

Vzhľadom na mimoriadne krátku dobu zavlažovania v sekundách a možnosti aktivácie až 6-krát za deň je zavlažovací počítač ideálny na použitie s kvapkovou závlahou, pre rastliny v kvetináčoch a hrantíkoch na balkóne a terase. Vzhľadom na obmedzený objem pôdy v nádobách pre rastliny môžu tieto prijať len obmedzené množstvo vody, a preto vyžadujú častejšie zavlažovanie malými objemami.

01890-20-L-024

Funkcia "zavlažovať práve teraz"

Pokiaľ je potrebné spustiť zavlažovanie okamžite, možno to urobiť ručnou aktiváciou, a to bez odobratia jednotky z vodovodného kohútika alebo bez zmeny nastavenia.

01887-20-P-001

Technológia "Safe stop"

Zavlažovací počítač vždy pracuje spoľahlivo - a to z dôvodu technológie "Safe stop" (bezpečné zastavenie). Ak je hladina energie v batérii príliš nízka na to, aby mohla riadiť kompletný zavlažovací proces, nebude tento proces vôbec zahájený. Indikácia úrovne nabitia batérie na displeji vás včas upozorňuje na to, že sa má batéria vymeniť.

01188-20-L-012-42cm.eps

Prevádzka s úsporou vody

V prípade pripojenia GARDENA čidla pôdnej vlhkosti sa automatické zavlažovanie neaktivuje pri dostatočnej vlhkosti pôdy. Umožňuje to lepší prísun vody rastlinám, ale aj zavlažovanie, pri ktorom sa šetrí voda.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: