Rozdeľovač vody automatic

Kód: 9667693-01
Neohodnotené
Značka: Gardena
€101,20 €84,33 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Rozdeľovač vody automatic

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

A môže prúdiť - automaticky a postupne! Zavlažovanie až 6 oblastí záhrady.

V kombinácii s počítačom vody GARDENA MasterControl alebo MasterControl solar (č.v. 1864, 1866), GARDENA rozdeľovač vody automatic zaisťuje automatické zavlažovanie až šiestich rôznych oblastí záhrady, jednu po druhej. Napríklad môžete zavlažovať trávnik zavlažovačom, potom črepníkové rastliny, záhony, živé ploty a truhlíky pomocou systému kvapkovej závlahy. Prietok vody automaticky otvorí výstupy, jeden po druhom, v závislosti na naprogramovaní zavlažovacieho počítača. Praktické: rozdeľovač vody je možné pružne prispôsobiť podmienkam vo vašej záhrade. To znamená, že môžete zavlažovať buď iba dve oblasti alebo až šesť. Nepotrebné výstupy vody sa jednoducho deaktivujú pomocou páčky. Rovnako ako rôzne rastliny v záhrade potrebujú rôzne množstvo vody, je možné tiež individuálne nastaviť dobu zavlažovania v závislosti na naprogramovaní zavlažovacieho počítača. Rozdeľovač vody dopraví požadované množstvo na správne miesto. Toto inteligentné riešenie je ideálne, keď nie je k dispozícii dostatočné množstvo vody pre súčasné napájanie všetkých koncových prístrojov. Jednoducho pripojíte rozdeľovač vody na stenu domu, alebo na zem. Pretože sú všetky vývody vody umiestnené v jednom smere, zariadenie zaberá veľmi málo miesta. Je vybavený vonkajším závitom 26,5 mm (G ¾) a je dodávaný s piatimi kusmi nákrutky (č.v. 901) a tromi koncovými zátkami.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 1197-29
EAN-Code: 4078500119795
Špecifikácie
Prevádzkový tlak, min. 1 bar
Prevádzkový tlak, max. 6 bar
Závit 26.5 mm (G3/4) male thread

Vlastnosti

01892-20-L-025

Automatické zavlažovanie až 6 oblastí – postupne za sebou

Ide to ako na drôtiku: pomocou zavlažovacieho počítača možno automaticky a vhodne zavlažovať až 6 oblastí vašej záhrady, jednu po druhej. Vaša záhrada bude spoľahlivo a pohodlne zavlažovaná - a vy budete mať viac voľného času a zdravé rastliny.

01197-20-L-013-47cm_V1

Jednoduchá obsluha

Ak by ste chceli zavlažovať menej než šesť oblastí, potom jednoducho deaktivujete nepožadované výstupy pomocou nastavenia páčky.

01892-20-L-027

Potrebuje málo miesta - a je flexibilný

Rozdeľovač vody má šesť výstupov, ktoré sú umiestnené vedľa seba a usporiadané v jednom smere. Môže byť inštalovaný na zemi alebo na stene, čím sa ušetrí miesto.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: