Nožnice na živý plot TeleCut

Kód: 9679893-01
Neohodnotené
Značka: Gardena
€67,80 €56,50 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Nožnice na živý plot TeleCut

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Vaše predĺžené ruky pri strihaní živého plota

GARDENA nožnice na živý plot TeleCut sa vyznačujú celým radom praktických vlastností a zárukou v trvaní neuveriteľných 25 rokov. Vďaka výsuvným teleskopickým ramenám môžu nožnice TeleCut predĺžiť svoj dosah až o 20 centimetrov. Toto vám ušetrí zbytočné naťahovanie alebo šplhanie po rebríku. Aj napriek predĺženiu máte stále k dispozícii celú svoju silu. Nože majú zúbkované hrany pre strih väčších plôch s vysokou presnosťou a účinnosťou. Tento výbrus je zárukou toho, že sa listy a vetvičky počas strihu nezošmyknú, ale držia v oblasti strihania. Príjemný je tiež nepriľnavý povlak, takže sa na nožoch nezachytávajú rastlinné zvyšky.
Okrem svojej skvelej funkčnosti zaujmú nožnice na živý plot TeleCut aj svojim vzhľadom. Rukoväte ErgoTec sú veľmi ergonomické a poskytujú dobrý úchop. Brilantné odpruženie zabraňuje akémukoľvek odporu, ktorý by vás pri práci rušil, chráni vaše kĺby aj ruky a ani pri dlhšej práci sa nebudete cítiť unavení. To je tiež možné vďaka nízkej hmotnosti hliníkových ramien.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 12304-20
EAN-Code: 4078500049153

Vlastnosti

WEB ONLY - 25 year warranty_web only

Záruka v trvaní 25 rokov je dôkazom vysokej kvality

* Podrobnosti o podmienkach záruky nájdete v priloženom návode na použitie alebo online na https://www.gardena.com/sk/zarucne-podmienky. Táto záruka nemá vplyv na vaše zákonné záručné nároky.

12304-20-L-003

Predĺži váš dosah

Niekedy chýba len pár centimetrov, aby sa dostali na miesto, ktoré je za normálnych okolností ťažké dosiahnutelné. Teraz môžete predĺžiť teleskopické ramená nožníc TeleCut o 20 centimetrov a predĺžiť ich dosah zo 70 na 90 centimetrov. Týmto spôsobom môžete ostrihať aj vzdialenejšie miesta, bez toho aby ste museli šplhať po rebríku.

12304-20-L-002

Vlnitý výbrus - účinný strih

Nože týchto nožníc na živý plot majú vlnitý výbrus, ktorý vám bude dobre slúžiť. Dôvodom je, že vlnitý výbrus dosahuje pri strihaní veľkých plôch vždy vyššiu efektivitu. Vlnitý výbrus udržuje strihaný materiál v oblasti strihu nožníc a zabraňuje jeho vykĺznutiu. Výsledkom je vyššia účinnosť najmä pri strihu veľkých plôch.

12304-20-L-004

Pre dobrý úchop - ErgoTech

Pre GARDENA nožnice na živý plot Telecut sú charakteristické rukoväte ErgoTech. Sú guľaté a dobre vyvážené a ich ergonomický tvar je veľmi vhodný pre strih živých plotov. Nožnice sa výborne držia v rukách v každej pozícii.

12304-20-S-002

Jar vo vašom reze

GARDENA nožnice na živý plot majú mäkký nárazník, ktorý zabezpečuje dobré odpruženie, je šetrný k vašim kĺbom a prispieva k pohodliu.

12304-20-L-001

Nepriľnavý povlak

Nože sú opatrené nepriľnavým povlakom, ktorý znižuje trenie, zabezpečuje jednoduché čistenie a chráni nožnice pred koróziou.

12304-20-L-005

Uľahčujú prácu

Vďaka použitiu hliníkových rukovätí sú nožnice TeleCut ľahké a pritom odolné. Šetrí to energiu a zaisťuje ich dlhú životnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: