Nožnice na živý plot PrecisionCut

Kód: 9679891-01
Neohodnotené
Značka: Gardena
€35,30 €29,42 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Nožnice na živý plot PrecisionCut

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Krásne vytvarujú vaše kríky

Ak máte v úmysle tvarovať váš živý plot, kríky alebo buxus, umožnia vám GARDENA nožnice na živý plot PrecisionCut vašu víziu zrealizovať. Na tieto nožnice sa môžete spoľahnúť - dôkazom je aj záruka výrobcu v trvaní 25 rokov. Praktické nožnice na živý plot majú rovné a veľmi ostré nože, takže práca s nimi je veľmi účinná. Okrem toho sú robustné oceľové nože potiahnuté nepriľnavou vrstvou, takže na nich nezostávajú žiadne rastlinné zvyšky. Zníženie trenia má za následok vyššiu strihací výkon. Vďaka tomu sa môžete na svoju prácu plne sústrediť. Pomocou populárnych nožníc v tvare písmena Z môžete ľahko premeniť buxus na guľovitý alebo špirálový útvar. Ale to nie je všetko; práca s nimi je oveľa jednoduchšie aj vďaka iným praktickým faktorom. Nožnice na živý plot sa perfektne držia v rukách pomocou rukovätí ErgoTec. Ďalej je tento nástroj extrémne ľahký: rukoväte sú vyrobené z plastu vystuženého vláknami a vždy ponúka pevný a bezpečný úchop. Najmä pri dlhšej práci sa nízka hmotnosť ukazuje ako veľmi užitočná. V kombinácii s vynikajúcim odpružením nepocítite známky únavy, pretože vaše zápästia a ramená nie sú vystavené nadmernej záťaži.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 12302-20
EAN-Code: 4078500049115

Vlastnosti

WEB ONLY - 25 year warranty_web only

Záruka v trvaní 25 rokov je dôkazom vysokej kvality

* Podrobnosti o podmienkach záruky nájdete v priloženom návode na použitie alebo online na https://www.gardena.com/sk/zarucne-podmienky. Táto záruka nemá vplyv na vaše zákonné záručné nároky.

12302-20-L-002

Rozvíjajte svoju kreativitu

Vďaka presným nožom s rovným výbrusom sú nožnice na živý plot PrecisionCut vhodné pre presný strih. Nožnice sa skvele hodia na presnú prácu alebo strih určitých tvarov ako je napr. obľúbená guľa alebo špirála. Špeciálne nožnice v tvare písmena Z vám uľahčí strih mnohých rôznych tvarov.

12302-20-L-008

Výkonné a pevné

Nožnice na živý plot PrecisionCut sú vybavené robustnými oceľovými nožmi, ktoré sú odolné a veľmi ostré. Tieto rovné nože sú ideálne pre presný strih. Dostanú vaše živé ploty do požadovaného tvaru.

12302-20-L-006

Uľahčujú prácu vo vašej záhrade

Vďaka rukovätiam z plastu vystuženého vláknami majú tieto nožnice nízku hmotnosť. Šetria vašu silu a energiu, preto môžete s nožnicami pracovať dlho bez toho, aby ste sa unavili.

12302-20-L-003

Pre dobrý úchop - ErgoTech

Pre GARDENA nožnice na živý plot sú charakteristické rukoväte ErgoTech. Sú guľaté a dobre vyvážené a ich ergonomický tvar je veľmi vhodný pre strih živých plotov. Nožnice sa výborne držia v rukách v každej pozícii.

12302-20-L-004

Jar vo vašom reze

GARDENA nožnice na živý plot majú mäkký nárazník, ktorý zabezpečuje dobré odpruženie, je šetrný k vašim kĺbom a prispieva k pohodliu.

12302-20-L-007

Nepriľnavý povlak

Nože sú opatrené nepriľnavým povlakom, ktorý znižuje trenie, zabezpečuje jednoduché čistenie a chráni nožnice pred koróziou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: