Nožnice na živý plot NatureCut

Kód: 9679889-01
Neohodnotené
Značka: Gardena
€35,30 €29,42 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Nožnice na živý plot NatureCut

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Skvele vyvážené univerzálne nožnice na živý plot

Vyvážené univerzálne nožnice, ktoré sú pripravené na všetko. Nožnice na živý plot GARDENA NatureCut sú okamžite rozpoznateľné podľa dvoch drevených rukovätí. Rukoväte sú vyrobené zo 100% FSC-certifikovaného dreva a vyžarujú rustikálne kúzlo, ktoré jasne odlišuje tento populárny model od iných nožníc na živý plot. S nožnicami na živý plot NatureCut si môžete byť istí, že funkčnosť je rovnako výborná ako ich skvelý dizajn. Záruka výrobcu v trvaní 25 rokov je dôkazom kvalitného a trvanlivého výrobku. Ostré vrúbkované nože zaisťujú presný a účinný strih. S týmto typom nožov vždy dosiahnete vysokého výkonu, a to aj pri strihaní veľkých plôch. Drevené rukoväte ErgoTec sú okrúhle, symetrické a ergonomicky tvarované - takže nožnice sa pri strihu vždy pohodlne držia. Mäkký nárazník je obzvlášť praktický a ponúka skvelé odpruženie, nízky odpor a uľahčenie práce. Umožní vám pracovať v záhrade dlhšie a bez únavy - bez ohľadu na to, či striháte živý plot, kríky alebo kroviny. Strih jednotlivých silnejších vetiev uľahčuje integrovaný odrezávač konárov. Vďaka pracovnému uhlu 20° sú ruky pri práci vždy v bezpečnej vzdialenosti od živého plota, čo zabraňuje ich poškriabaniu. Nožnice NatureCut sú skutočne univerzálne a vždy prinášajú skvelé výsledky.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 12300-20
EAN-Code: 4078500049078

Vlastnosti

WEB ONLY - 25 year warranty_web only

Záruka v trvaní 25 rokov je dôkazom vysokej kvality

* Podrobnosti o podmienkach záruky nájdete v priloženom návode na použitie alebo online na https://www.gardena.com/sk/zarucne-podmienky. Táto záruka nemá vplyv na vaše zákonné záručné nároky.

12300-20-S-002

Vlnitý výbrus - účinný strih

Nože týchto nožníc na živý plot majú vlnitý výbrus, ktorý vám bude dobre slúžiť. Dôvodom je, že vlnitý výbrus dosahuje pri strihaní veľkých plôch vždy vyššiu efektivitu. Vlnitý výbrus udržuje strihaný materiál v oblasti strihu nožníc a zabraňuje jeho vykĺznutiu. Výsledkom je vyššia účinnosť najmä pri strihu veľkých plôch.

12300-20-L-003

Pre dobrý úchop - ErgoTech

Nožnice na živý plot NatureCut sa vyznačujú držadlami ErgoTec. Drevené rukoväte majú guľatý, vyvážený a ergonomický tvar, takže nožnice dokonale sedí vo vašich rukách.

12300-20-L-006

Najlepší uhol - ochrana rúk

Pracovný uhol nožníc NatureCut je 20°. Znamená to, že sa ruky pri strihaní nikdy nedotýkajú živého plota a že ste pri každom strihu v bezpečí pred poškriabaním a drobnými zraneniami.

12300-20-L-001

Jar vo vašom reze

GARDENA nožnice na živý plot majú mäkký nárazník, ktorý zaisťuje dobré odpruženie; chráni vaše kĺby, preto s nimi môžete pohodlne pracovať.

WEB ONLY - 00391-20-T-001

Drevo z trvale udržatelne obhospodarovaných lesov - 100% FSC

Drevené rukoväte nožníc NatureCut sú certifikované 100% FSC. Znamená to, že sa používa iba drevo z udržateľných lesov, ktoré sú obhospodarované podľa prísnych environmentálnych a etických štandardov.

12300-20-L-004

Výkonné a pevné

Tieto nožnice na živý plot sú vybavené robustnými oceľovými nožmi, ktoré zaisťujú ich dlhú životnosť. Vďaka odrezávaču konárov môžete ľahko odstrihnúť aj jednotlivé silnejšie konáre.

12300-20-L-002

Nepriľnavý povlak

Nože sú opatrené nepriľnavým povlakom, ktorý znižuje trenie, zabezpečuje jednoduché čistenie a chráni nožnice pred koróziou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: