Nožnice na živý plot 2v1 EnergyCut

Kód: 9679892-01
Neohodnotené
Značka: Gardena
€55,50 €46,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Nožnice na živý plot 2v1 EnergyCut

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Nožnice na živý plot s extra silou

GARDENA nožnice na živý plot EnergyCut presvedčia svojou jedinečnou funkciou 2 v 1, vďaka ktorej ponúkahú najlepšiu kombináciu rýchlej a výkonnej práce s vysokou účinnosťou. Pri strihaní živých plotov, kríkov alebo krovín sa môže stať, že sa do nožníc dostane veľká vetva: v týchto prípadoch stačí stlačiť tlačidlo a aktivovať dodatočnú silu! Zvýšením uhla otvorenia vytvoríte dodatočnú silu väčšiu pákou.
Za normálneho režimu strihu vykonávajú svoju prácu dokonale a sú vhodné pre rýchly strih s vysokou účinnosťou. Zaisťujú ju vrúbkované okraje nožov, ktoré sú dodatočne opatrené nepriľnavým povlakom, čo vedie k tomu, že sa na nože nelepí rastlinný materiál. S dvoma režimami strihu je práca na záhrade vo vašich rukách. Potom je samozrejmosťou, že sú nožnice navrhnuté pre pohodlie vašich rúk! Nožnice na živý plot EnergyCut sú vyrobené podľa prepracovanej ergonómie. Ich okrúhle a ergonomické rukoväti oceníte obzvlášť pri práci v záhrade. V kombinácii s hladkým odpružením nebudete pri strihaní pociťovať v rukách únavu ani pri dlhodobej práci. Vďaka výkonným nožniciam na živý plot 2 v 1 EnergyCut sa môžete tešiť na prácu v záhrade už teraz. Tento skvelý produkt dopĺňa záruka v trvaní 25 rokov.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 12303-20
EAN-Code: 4078500049139

Vlastnosti

WEB ONLY - 25 year warranty_web only

Záruka v trvaní 25 rokov je dôkazom vysokej kvality

* Podrobnosti o podmienkach záruky nájdete v priloženom návode na použitie alebo online na https://www.gardena.com/sk/zarucne-podmienky. Táto záruka nemá vplyv na vaše zákonné záručné nároky.

12303-20-L-006

Využite extra silu - až 2,5x väčšiu

Patentovanou funkciou extra power disponujú iba nožnice EnergyCut. Jediným stlačením tlačidla môžete zmeniť režim strihu z rýchleho u tenkých vetvičiek na silný pri hrubších konárov. Vo výsledku získate až dvaapolkrát viac sily.

12303-20-L-005

Vlnitý výbrus - účinný strih

Nože týchto nožníc na živý plot majú vlnitý výbrus, ktorý vám bude dobre slúžiť. Dôvodom je, že vlnitý výbrus dosahuje pri strihaní veľkých plôch vždy vyššiu efektivitu. Vlnitý výbrus udržuje strihaný materiál v oblasti strihu nožníc a zabraňuje jeho vykĺznutiu. Výsledkom je vyššia účinnosť najmä pri strihu veľkých plôch.

12303-20-L-001

Pre dobrý úchop - ErgoTech

Pre GARDENA nožnice na živý plot sú charakteristické rukoväte ErgoTech. Sú guľaté a dobre vyvážené a ich ergonomický tvar je veľmi vhodný pre strih živých plotov. Nožnice sa výborne držia v rukách v každej pozícii.

12303-20-S-005

Jar vo vašom reze

GARDENA nožnice na živý plot majú mäkký nárazník, ktorý zabezpečuje dobré odpruženie, je šetrný k vašim kĺbom a prispieva k pohodliu.

12303-20-L-004

Nepriľnavý povlak

Nože sú opatrené nepriľnavým povlakom, ktorý znižuje trenie, zabezpečuje jednoduché čistenie a chráni nožnice pred koróziou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: