Nožnice ExpertCut

Kód: 9704754-01
Neohodnotené
Značka: Gardena
€38,60 €32,17 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.3.2024

Optimálne presné nožnice s veľmi dlhou životnosťou

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderné záhradné nožnice ExpertCut značky GARDENA sú vynikajúce záhradné nožnice pre hobby záhradkárov. Kladiete veľký dôraz na extrémne presnú a dôkladnú prácu, vysoko kvalitné spracovanie a životnosť vašich nástrojov? ExpertCut na vás urobia dojem nielen svojimi mimoriadne ostrými a odolnými nožmi z nerezovej ocele. Vďaka dodatočnému kaleniu počas výrobného procesu je nôž kalený v jadre a dosahuje tvrdosti až 60 HRC. S maximálnym priemerom strihu až 22 mm môžete ľahko a veľmi presne prestrihnúť celý rad rastlín a konárov. Predovšetkým pri dlhšom používaní v záhrade spĺňajú tieto záhradné nožnice všetky očakávania z hľadiska ergonómie a komfortu. Vďaka hmotnosti okolo 160 g sú príjemne ľahké a nastaviteľnej šírke rukovätí sú vhodné najmä pre malé a stredné ruky. Môžu ich dokonca používať ako praváci, tak ľaváci. Praktický zaisťovací mechanizmus, ktorý sa ovláda len jednou rukou, je zárukou ďalšieho pohodlia a bezpečnosti pri práci. Znamená to, že nože možno podľa potreby ľahko zavrieť a potom znova otvoriť. Po použití sa GARDENA záhradné nožnice ExpertCut bez námahy čistia, veľmi praktický sa pri strihu ukazuje patentovaný odtok miazgy, integrovaný do noža z nerezovej ocele. Tým zostáva nôž dlhšie chránený pred lepkavou miazgou rastlín. Záhradné nožnice ExpertCut sa vyrábajú v Nemecku. Na túto špeciálnu kvalitu Made in Germany ponúka GARDENA predĺženú záruku v trvaní 35 rokov, čím zdôrazňuje extrémnu trvanlivosť nožníc ExpertCut.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 12203-20
EAN-Code: 4078500051613
Špecifikácie
Maximálny priemer strihaného materiálu 22 mm
Typ strihu Dva brity
Horné ostrie Zakalené, Nerezová oceľ, Presné brúsené
Spodný brit Zakalené, Nerezová oceľ, Presné brúsené
Nože Kalené, Precízny výbrus

 

Vlastnosti

WEB ONLY - Made in Germany-T-001

Špičková kvalita výrobku

Kvalitné výrobky GARDENA nemeckej výroby zaručujú dôveryhodný výkon, spoľahlivosť a neustále inovácie.

35 years warranty-P-001

Záruka v trvaní 35 rokov zaisťuje vysokú kvalitu

* Detailné podmienky záruky nájdete v návode na obsluhu alebo na našich internetových stránkach www.gardena.com/sk. Táto záruka nemá vplyv na vaše zákonné záručné požiadavky.

12202-20-L-007

Veľká trvanlivosť, presnosť a odolnosť

Vďaka ostrým a obzvlášť kvalitným nožom z nerezovej ocele s maximálnym priemerom strihu až 22 mm sú tieto záhradné nožnice extrémne odolné a trvanlivé. Nože dosahujú dodatočným procesom kalenia tvrdosti až 60 HRC.

12202-20-L-006

Špeciálna ergonómia a pohodlie

Ergonomické nožnice ponúkajú tlmič, ktorý je šetrný ku kĺbom a vďaka nastaviteľnej šírke rukovätí sú veľmi vhodné pre malé a stredné ruky. Disponujú tiež praktickým jednoručným uzáverom a príjemne nízkou hmotnosťou 160 g.

12202-20-L-015

Ostré, presné a pevné nože

Výnimočne ostré nože z nerezovej ocele zaručujú presný a čistý strih.

12202-20-L-019

Jednoduché čistenie vďaka praktickej drážke pre odvod miazgy

Nožnice ExpertCut sa ľahko čistia vďaka patentovanej drážke na odvod miazgy, ktorá môže odtekať.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: