ROBOTICKÁ KOSAČKA HUSQVARNA AUTOMOWER 435X AWD

Kód: HQ-9678533-11
Akcia Náhradné diely
Neohodnotené
Značka: Husqvarna
ZADARMOZADARMO €5 369 –6 %
H310 1892
€5 369 –6 % €4 999 €4 165,83 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Husqvarna Automower® 435x AWD je priekopníkom na trhu robotických kosačiek. Tento model s pohonom všetkých kolies ľahko zvláda údržbu trávnika na ploche až 3500 m², vyhne sa prekážkam, prekoná nerovný terén a svahy až do pôsobivých 70 %. Kosačka má atraktívny dizajn série X-line s LED svetlometmi, je vybavená detekciou vzdialených objektov a intuitívnym interaktívnym ovládaním s farebným displejom Automower®Access. Aplikácia Automower® Connect umožňuje sledovanie kosačky pomocou GPS v prípade jej odcudzenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najprv to najdôležitejšie. Aký veľký je váš trávnik? 
Netušíte, aký veľký je váš trávnik? Žiadne obavy, použite kalkulačku trávnika a zistíte to.
 
Snímka obrazovky (64)Modely Automower® s AWD optimalizujú ovládanie jednotlivých kolies tak, aby zabezpečili spoľahlivú prevádzku v najnáročnejšom teréne.
Automower® AWD models feature technology that optimizes the control of each individual wheel in order to enable superior operation in the most demanding terrain. With an impressive slope performance that handles 70 % (35°) incline.


Pohon všetkých kolies
Automower® Zone Control vám umožňuje vytvárať pracovné oblasti a zóny pobytu mimo dosahu vášho smartfónu
Kosačka Automower® Zone Control vám umožňuje vytvárať pracovné a dočasne zakázané oblasti. Prostredníctvom aplikácie Automower® Connect si môžete nadefinovať pracovné oblasti s rôznymi výškami kosenia a plánmi kosenia alebo dočasne zakázané zóny, aby ste zabránili koseniu v určitých oblastiach. Výsledkom je väčšia presnosť, lepšia kontrola a dokonale strihaný trávnik.https://www.youtube.com/watch?v=eOlEBp4s-3E https://www.youtube.com/watch?v=KPvfUezE3NE
Automower® Zone Control s technológiou AIM
Kĺbový dizajn zadnej časti s otáčací schopnosťou, ktorá umožňuje skutočne vynikajúcu manévrovateľnosť pre navigáciu na členitých trávnikoch a trakciu v nerovnom teréne.
Modely Automower® AWD sú konštruované s kĺbovým dizajnom zadnej časti, ktorý umožňuje skutočne vynikajúcu manévrovateľnosť pre navigáciu na členitých trávnikoch a v priechodoch. Zadná časť má tiež otáčaciu schopnosť, čo značne zvyšuje trakciu v nerovnom teréne, ktorá je excelentná v kombinácii s AWD.


Otočný dizajn zadnej časti
Aplikácia Automower® Connect vám poskytne dokonalú kontrolu činnosti kosačky priamo vo vašom smartfóne.
Aplikácia Automower® Connect vám poskytne dokonalú kontrolu činnosti kosačky priamo vo vašom smartfóne. Môžete uviesť kosačku do chodu, zastaviť ju, zaparkovať, skontrolovať a upraviť nastavenia, a tiež prijímať varovné správy a sledovať polohu kosačky v prípade odcudzenia - nech ste kdekoľvek. Štandardné vybavenie kosačiek radu X-line, a ako doplnok pre rady 300/400. Desaťročná záruka na dáta o vašej kosačke v cene.


Automower® Connect
Technológia Husqvarna AIM využíva zabudované GPS a senzory na vytvorenie virtuálnej mapy vášho trávnika. Umožňuje tiež celý rad inteligentných funkcií kosačky Automower®.
Technológia Husqvarna AIM využíva vstavané GPS a senzory na vašej robotickej kosačke na vytvorenie virtuálnej mapy trávnika a taktiež umožňuje rad šikovných funkcií kosačky Automower®. Virtuálna mapa je viditeľná v aplikácii Automower® Connect, rovnako ako ohraničujúce a navádzacie vodiče. S technológiou AIM môžete aplikáciu používať na vytváranie pracovných oblastí s rôznou výškou kosenia a rôznym plánom kosenia (individuálne nastavenie pracovného času v jednotlivých pracovných oblastiach) alebo na definovanie dočasne zakázaných zón. Kosačku Automower® je možné tiež sledovať v reálnom čase pomocou Automower® Connect.


Technológia Husqvarna AIM (Automower® Inteligentné mapovanie)
Ovládací panel s farebným displejom s vysokým rozlíšením, ovládacím kolieskom a indikátormi stavu poskytuje intuitívny a zároveň sofistikovaný spôsob ovládania kosačky.
Ovládací panel Automower®Access s farebným displejom s vysokým rozlíšením, ovládacím kolieskom a indikátorom stavu poskytuje intuitívny a zároveň sofistikovaný spôsob ovládania vašej kosačky. Prostredníctvom ikoniek prepojí vašu kosačku s aplikáciou Automower® Connect vo vašom smartfóne.


Automower® Access
Možnosť vykonávať aktualizácie softvéru automaticky, bezdrôtovo, prostredníctvom aplikácie Automower® Connect.
Možnosť vykonávať aktualizácie softvéru automaticky, bezdrôtovo, prostredníctvom aplikácie Automower® Connect.


FOTA - bezdrôtová aktualizácia firmware
Je vybavená modulom GPS, ktorý sleduje pozíciu kosačky a minimalizuje tak riziko krádeže.
Výrobky vybavené modulom GPS okamžite začnú sledovať polohu kosačky a posielajú upozornenia do vášho zariadenia prostredníctvom aplikácie Automower Connect®. Minimalizujete tak riziko krádeže a budete vždy vedieť, kde sa vaša kosačka nachádza.


Ochrana proti krádeži pomocou GPS
Vstavané senzory zabraňujú vážnym kolíziám kosačky s okolitými objektmi.
Vstavané senzory využívajúce ultrazvukovú technológiu napomáhajú kosačke detekovať objekt, znížiť rýchlosť jazdy a zabrániť tak vážnej kolízii.


Diaľková detekcia objektov
Integrovaný systém GPS vytvára mapu záhrady a registruje, ktoré časti záhrady už kosačka kosila a podľa toho upravuje jej pohyb pri kosení.
Integrovaný systém GPS vytvára mapu záhrady, vrátane umiestnenia ohraničujúcich a navádzacích vodičov. Husqvarna Automower® následne registruje, ktoré časti záhrady už kosačka kosila a podľa toho upravuje jej pohyb pri kosení. Tým zaistí optimálne pokrytie celej trávnatej plochy a excelentný výsledok kosenia.


Navigácia s pomocou GPS
Kompatibilný s Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že, potom, čo vydáte prostredníctvom inteligentného mikrofónu hlasový povel, sa Husqvarna Automower® preorientuje na vyplnenie tohto príkazu.
Všetky robotické kosačky vybavené aplikáciou Automower® Connect sú kompatibilné s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že potom, čo vydáte prostredníctvom inteligentného mikrofónu hlasový povel, sa Husqvarna Automower® preorientuje na vyplnenie tohto príkazu. Môžete nahovoriť najčastejšie príkazy, napr. pre spustenie, zastavenie, parkovanie a získavanie informácie o aktuálnom stave kosačky, a to prostredníctvom vášho hlasového asistenta.


Vynikajúca interakcia
Pripojte sa k jednému z našich inteligentných pripojení v aplikácii Automower® Connect alebo si vytvorte vlastnú rutinu pomocou IFTTT.
Integrujte vašu kosačku Automower® ešte viac do svojej chytrej domácnosti tým, že ju použijete v apletoch IFTTT. Pripojte sa k jednému z našich inteligentných pripojení v aplikácii Automower® Connect alebo si dokonca vytvorte vlastnú rutinu pomocou IFTTT. Možno chcete, aby vaša kosačka zaparkovala, keď sa vaše deti vrátia zo školy alebo keď predpoveď počasia ukazuje silný dážď? Alebo ju dokonale synchronizovať s počasím? IFTTT („If This, Then That“) je zadarmo a ľahko sa používa.


Inteligentné pripojenie pomocou IFTTT
Veľké kolesá s hrubým vzorom poskytujú vynikajúcu trakciu na svahoch až do 70 %.
Veľké kolesá s hrubým vzorom poskytujú vynikajúcu trakciu aj na klzkom povrchu. Kosačka zvládne pokosiť svahy až do sklonu 70 %.


Zvládne svahy so sklonom do 70 %
Pokiaľ sa vaša kosačka presunie mimo pracovnú oblasť, vopred definovanú pomocou funkcie Geofence, kosačka vám prostredníctvom aplikácie Automower® Connect zašle upozornenie.
Po definovaní pracovnej oblasti kosačky pomocou funkcie GeoFence vám bude vaša kosačka prostredníctvom aplikácie Automower® Connect posielať upozornenia na váš telefón, ak sa vaša kosačka presunie mimo túto vopred definovanú oblasť. Minimalizujete tak riziko krádeže a budete vždy vedieť, kde sa vaša kosačka nachádza.


GeoFence
Upravuje pracovnú dobu kosačky podľa rastu trávnika, tým znižuje riziko poškodenia trávnika a opotrebenia kosačky.
Kosačka Husqvarna Automower® vie svoju pracovnú dobu prispôsobiť počasiu, čo znamená, že v čase rýchleho rastu trávy pracuje oveľa dlhšie. Za slnečného a suchého počasia alebo ku koncu sezóny kosí kratšiu dobu - tým šetrí trávnik a zároveň sa menej opotrebováva.


Timer (časovač) podľa počasia
Ak je váš trávnik rozdelený na dve časti, ktoré nie sú spojené s priechodom pre vašu kosačku, vytvorte si vedľajšiu oblasť.
Ak je váš trávnik rozdelený na samostatné oblasti, môžete v rámci vašej inštalácie vytvoriť sekundárnu oblasť. Ak chcete vytvoriť sekundárnu oblasť, musíte nastaviť ohraničujúci kábel, aby ste vytvorili ostrov okolo sekundárnej oblasti. Po nainštalovaní budete musieť ručne premiestniť kosačku medzi týmito dvoma oblasťami a kosačka bude kosiť zvolený čas alebo do vybitia akumulátora.


Sekundárna oblasť
Elektricky ovládané nastavenie výšky kosenia.
Elektricky ovládané a jednoduché nastavenie výšky kosenia je prístupné z hlavného menu.


Elektricky ovládané nastavenie výšky kosenia
Husqvarna Automower® X-Line je náš najlepšie vybavený rad, navrhnutý pre tých, ktorí chcú špičkovú robotickú kosačku na trávu.
Husqvarna Automower® X-Line je náš najlepšie vybavený rad, navrhnutý pre tých, ktorí chcú špičkovú robotickú kosačku na trávu. Je vybavená balíčkom funkcií X-Line, vrátane aplikácie Automower® Connect s GPS sledovaním pre prípad krádeže, navigáciou s pomocou GPS, LED svetlometmi, predným gumovým nárazníkom a dizajnom karosérie X-Line.


Automower® X-Line
Možnosť začať kosiť na piatich rôznych miestach pozdĺž patentovaného navádzacieho vodiča vedúceho z nabíjacej stanice.
Rovnaká výška kosenia je zabezpečená aj vďaka možnosti začatia kosenia na piatich rôznych miestach pozdĺž patentovaného navádzacieho vodiča vedúceho z nabíjacej stanice. To je užitočné najmä pri kosení väčších trávnatých plôch. Pre veľké plochy sa odporúča používať viac štartovných miest. Pomocou aktívnej GPS navigácie (len určité modely) sú vzdialené štartové miesta automaticky nastavené a ručné nastavenie nie je potrebné.


5 rôznych štartovacích miest
Geofencing (zónové monitorovanie) na báze GPS, vrátane upozornenia na vaše zariadenie
Kosačky vybavené aplikáciami Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ okamžite začnú sledovať GPS polohu a zasielať oznámenia vašim zariadením. Zvýši sa tým bezpečnosť vašej kosačky Automower® a minimalizuje riziko krádeže.


Ochrana proti krádeži pomocou GPS
Zvyšuje odolnosť pri kolíziách so stromami, kermi a inými predmetmi
Pogumovaný predný nárazník chráni kosačku pri kolízii so stromami, kríkmi a ďalšími predmetmi nachádzajúcimi sa v jej pracovnom priestore.


Predný nárazník
Vybavená zvukovým alarmom a zámkom s PIN kódom.
Ochrana proti krádeži rôznych stupňov pre vysoký stupeň zabezpečenia. Pokiaľ je kosačka odcudzená, spustí sa alarm s vysokým zvukom a možno ho deaktivovať iba s jedinečným kódom kosačky.


Ochrana proti krádeži pomocou alarmu / PIN kódu

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky Husqvarna
Záruka: 24
Hmotnosť: 25 kg
Akumulátor: Áno
Alarm: Áno
Bezdrôtové pripojenie: Bluetooth®, Celulárne
Časový zámok: Nie
Dezén kolies: Stredne hrubý
Dĺžka balenia: 1180 mm
Elektrická ochranná trieda: IP X4
Hladina akustického výkonu meraná, dB(A): 60 dB(A)
Hladina hluku vnímaná: 60 dB(A)
Hmotnosť, kg: 17.6 kg
Index ochrany (IP kód): IPX4
Informačný panel: Farebný displej TFT 2,8” QVGA
Integrácia s inteligentnou domácnosťou: Áno
Kapacita akumulátora, Ah: 5.0 Ah
Kefky na kolesá: Nie
Klávesnica: Otočné koliesko, displej a stavová LED/ apl.
Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča: 27 °, 50 %
Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: 35 °, 70 %
Max. napätie akumulátora: 21 V
Merná jednotka: Kus / jednotlivo
Možnosť aktualizácie softvéru: Áno
Nabíjací prúd (A): 7 A
Nabíjacia stanica: Áno
Náhradné žacie nože: 6 ks
Napätie akumulátora: 18 V
Následuj navádzací vodič: 2
Následuj ohraničujúci vodič: Nie
Nastavenie výšky kosenia: Elektrické
Navigačný systém: Nepravidelný
Názov výrobku (krátky): AUTOMOWER® 435X AWD
Ohraničujúci vodič: 0 m
PIN kód: Áno
Počet batérií: 1 ks
Pokosená plocha za hodinu: 146 m²
Pracovná kapacita, m²: 3500 m²
Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití: 24 kWh, 3500 m²
Priemerný čas kosenia na jedno nabitie: 100 min
Reflektory: Áno
Rozmery výrobku, dĺžka: 93 cm
Rozmery výrobku, šírka: 55 cm
Rozmery výrobku, výška: 29 cm
Senzor náklonu: Áno
Senzor zdvihnutia: Áno
Šírka záberu, cm: 22 cm
Skoby: 0 ks
Systém kosenia: 3 otočné nože ostré ako žiletka
Typ akumulátora: Li-Ion
Typ motora žacieho systému: Brushless DC motor (BLDC)
Typ rukoväte: Integrovaná
Ultrazvukový senzor: Áno
Výrobca akumulátora: BMZ
Výška kosenia, max., mm: 70 mm
Výška kosenia, min., mm: 30 mm
Využiteľná kapacia akumulátora: 4 Ah

Ako funguje robotická kosačka

Ako nainštalovať robotickú kosačku

Aplikácia Automower® Connect pre robotické kosačky

Robotická kosačka pre každú záhradu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: