ROBOTICKÁ KOSAČKA HUSQVARNA AUTOMOWER 535 AWD

Kód: HQ-9706517-11
Náhradné diely
Neohodnotené
Značka: Husqvarna
ZADARMOZADARMO
ROBOTICKÁ KOSAČKA HUSQVARNA AUTOMOWER 535 AWD
€5 399 €4 499,17 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Moderná a výkonná robotická kosačka s pohonom všetkých kolies navrhnutá na profesionálne použitie. Kosačka zvládne pokosiť trávniky do 3 500 m², vyhýbať sa prekážkam, pohybovať sa v náročnom teréne aj vo svahoch do 70 %. Je prispôsobená pre verejné inštalácie so zjednodušeným ovládaním pre jednoduchú interakciu. Je vybavená funkciami, ako je detekcia objektov pomocou ultrazvukovej technológie, diaľkové ovládanie a sledovanie polohy kosačky – spoločne s ďalšími strojmi vašej flotily – v aplikácii Husqvarna Fleet Services™.

Detailné informácie

Podrobný popisModely Automower® s AWD optimalizujú ovládanie jednotlivých kolies tak, aby zabezpečili spoľahlivú prevádzku v najnáročnejšom teréne.
Modely Automower® AWD sú vybavené technológiou, ktorá optimalizuje ovládanie jednotlivých kolies tak, aby zabezpečili spoľahlivú prevádzku v najnáročnejšom teréne. Kosačka je schopná zvládnuť aj sklon 70% (35°). Automower® AWD svojim impozantným výkonom prepíše pravidlá pre autonómnu údržbu zelených plôch a zároveň zvýši bezpečnosť pracovnej obsluhy.


Pohon všetkých kolies
Kĺbový dizajn zadnej časti s otáčací schopnosťou, ktorá umožňuje skutočne vynikajúcu manévrovateľnosť pre navigáciu na členitých trávnikoch a trakciu v nerovnom teréne.
Modely Automower® AWD sú konštruované s kĺbovým dizajnom zadnej časti, ktorý umožňuje skutočne vynikajúcu manévrovateľnosť pre navigáciu na členitých trávnikoch a v priechodoch. Zadná časť má tiež otáčaciu schopnosť, čo značne zvyšuje trakciu v nerovnom teréne, ktorá je excelentná v kombinácii s AWD.


Otočný dizajn zadnej časti
Technológia Husqvarna AIM využíva zabudované GPS a senzory na vytvorenie virtuálnej mapy vášho trávnika. Umožňuje tiež celý rad šikovných funkcií kosačky Automower® - vytváranie pracovných oblastí s rôznou výškou kosenia, rôznym plánom kosenia alebo na definovanie dočasne zakázaných zón pomocou aplikácie Automower® Connect.
Technológia Husqvarna AIM využíva vstavané GPS a senzory na vašej robotickej kosačke na vytvorenie virtuálnej mapy trávnika a taktiež umožňuje rad šikovných funkcií kosačky Automower®. Virtuálna mapa je viditeľná v aplikácii Automower® Connect, rovnako ako ohraničujúce a navádzacie vodiče. S technológiou AIM môžete aplikáciu používať na vytváranie pracovných oblastí s rôznou výškou kosenia a rôznym plánom kosenia (individuálne nastavenie pracovného času v jednotlivých pracovných oblastiach) alebo na definovanie dočasne zakázaných zón. Kosačku Automower® je možné tiež sledovať v reálnom čase pomocou Automower® Connect.


AIM Technology
Možnosť sledovať a ovládať viac kosačiek z vášho smartphonu, tabletu alebo notebooku. Diaľkové ovládanie vrátane geofencingu (zónové monitorovanie) a posielania správ.
Aplikácia Husqvarna Fleet Services™ vám umožňuje sledovať a ovládať viac vašich kosačiek zo smartphonu, tabletu alebo notebooku. Môžete monitorovať stav vašich kosačiek alebo ich presné umiestnenie, uviesť ich do chodu, zastaviť alebo zaparkovať všetky pred príchodom búrky. Jednoduché je aj ich nastavenie, vrátane výšky kosenia. Umožňuje prijímanie varovných hlásení a sledovanie polohy kosačky v prípade odcudzenia, nech ste vy alebo kosačka kdekoľvek.
Husqvarna poskytuje 10-ročnú zmluvu na uložené mobilné dáta. Táto služba je štandardne ponúkaná u modelov radu 500, a voliteľne pri modeloch radu X-line. Služba Husqvarna Fleet Services™ je kompatibilný so všetkými ostatnými zariadeniami, vybavenými snímačom HFS.https://www.youtube.com/watch?v=qeUXsr8xRZc
Husqvarna Fleet Services™

Rozhranie prispôsobené pre profesionálnu vzdialenú komunikáciu prostredníctvom Fleet Services Husqvarna. Ovládacie prvky výrobku; stavová LED indikácia a funkcia START/STOP.
Rozhranie prispôsobené pre profesionálne použitie, čo znamená, že všetky nastavenia a ovládacie prvky sú spravované na diaľku prostredníctvom aplikácie pre smartphone Husqvarna Fleet Services alebo prostredníctvom PC / tabletu. Ovládacie prvky výrobku; stavová LED indikácia a funkcie START / STOP. Jednoduché používanie aj pre neskúsených užívateľov. Ochráni váš výrobok pred vážnym poškodením v prípade vandalizmu.


Užívateľsky priateľské rozhranie
Bezpečnostné svetlá s pulzujúcim alebo stálym svetlom pre zvýšenie viditeľnosti počas prevádzky v noci.
Bezpečnostné svetlá s pulzujúcim alebo stálym svetlom pre zvýšenie viditeľnosti počas prevádzky v noci. Znižujú riziko nehôd vo verejnom pracovnom prostredí.


Bezpečnostné svetlá - pre bezpečnosť okolia
Aplikácia Automower® Connect vám poskytne dokonalú kontrolu činnosti kosačky priamo vo vašom smartfóne.
Aplikácia Automower® Connect vám poskytne dokonalú kontrolu činnosti kosačky priamo vo vašom smartfóne. Môžete uviesť kosačku do chodu, zastaviť ju, zaparkovať, skontrolovať a upraviť nastavenia, a tiež prijímať varovné správy a sledovať polohu kosačky v prípade odcudzenia - nech ste kdekoľvek. Štandardné vybavenie kosačiek radu X-line, a ako doplnok pre rady 300/400. Desaťročná záruka na dáta o vašej kosačke v cene.


Automower® Connect
Možnosť vykonávať aktualizácie softvéru automaticky, bezdrôtovo, prostredníctvom aplikácie Automower® Connect.
Možnosť vykonávať aktualizácie softvéru automaticky, bezdrôtovo, prostredníctvom aplikácie Automower® Connect.


FOTA - bezdrôtová aktualizácia firmware
Vstavané senzory zabraňujú vážnym kolíziám kosačky s okolitými objektmi.
Vstavané senzory využívajúce ultrazvukovú technológiu napomáhajú kosačke detekovať objekt, znížiť rýchlosť jazdy a zabrániť tak vážnej kolízii.


Diaľková detekcia objektov
Stlačením tlačidla PARK zavoláte kosačku späť do nabíjacej stanice
Ak chcete, aby sa kosačka sama vrátila do nabíjacej stanice, stačí stlačiť tlačidlo PARK na nabíjacej stanici. Užitočná funkcia najmä pri kosení väčších plôch, napr. futbalového alebo golfového ihriska.


Parkovacie tlačidlo na nabíjacej stanici
Veľké kolesá s hrubým vzorom poskytujú vynikajúcu trakciu na svahoch až do 70 %.
Veľké kolesá s hrubým vzorom poskytujú vynikajúcu trakciu aj na klzkom povrchu. Kosačka zvládne pokosiť svahy až do sklonu 70 %.


Zvládne svahy so sklonom do 70 %
Upravuje pracovnú dobu kosačky podľa rastu trávnika, tým znižuje riziko poškodenia trávnika a opotrebenia kosačky.
Kosačka Husqvarna Automower® vie svoju pracovnú dobu prispôsobiť počasiu, čo znamená, že v čase rýchleho rastu trávy pracuje oveľa dlhšie. Za slnečného a suchého počasia alebo ku koncu sezóny kosí kratšiu dobu - tým šetrí trávnik a zároveň sa menej opotrebováva.


Timer (časovač) podľa počasia
Automaticky rozpozná úzky priechod a prejde aj tým najužším.
Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzky priechod a prejde aj tým najužším. Pri prejazde úzkymi miestami mení dráhu, aby nedochádzalo k vytváraniu nepekných koľají.


Automatické zvládanie priechodov - patentované
Elektricky ovládané nastavenie výšky kosenia.
Elektricky ovládané a jednoduché nastavenie výšky kosenia je prístupné z hlavného menu.


Elektricky ovládané nastavenie výšky kosenia
Tri navádzacie vodiče skracujú čas hľadania nabíjacej stanice v rozľahlých záhradách.
Tri navádzacie vodiče skracujú čas hľadania nabíjacej stanice, aj keď je inštalácia vykonaná na naozaj rozľahlej, členitej záhrade alebo pozemku, ktorý je rozdelený na viac pracovných plôch.


Tri navádzacie vodiče
Možnosť začať kosiť na piatich rôznych miestach pozdĺž patentovaného navádzacieho vodiča vedúceho z nabíjacej stanice.
Rovnaká výška kosenia je zabezpečená aj vďaka možnosti začatia kosenia na piatich rôznych miestach pozdĺž patentovaného navádzacieho vodiča vedúceho z nabíjacej stanice. To je užitočné najmä pri kosení väčších trávnatých plôch. Pre veľké plochy sa odporúča používať viac štartovných miest. Pomocou aktívnej GPS navigácie (len určité modely) sú vzdialené štartové miesta automaticky nastavené a ručné nastavenie nie je potrebné.


5 rôznych štartovacích miest
Geofencing (zónové monitorovanie) na báze GPS, vrátane upozornenia na vaše zariadenie
Kosačky vybavené aplikáciami Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ okamžite začnú sledovať GPS polohu a zasielať oznámenia vašim zariadením. Zvýši sa tým bezpečnosť vašej kosačky Automower® a minimalizuje riziko krádeže.


Ochrana proti krádeži pomocou GPS
Zvyšuje odolnosť pri kolíziách so stromami, kermi a inými predmetmi
Pogumovaný predný nárazník chráni kosačku pri kolízii so stromami, kríkmi a ďalšími predmetmi nachádzajúcimi sa v jej pracovnom priestore.


Predný nárazník
Trávnik bude pekný a úhľadný ako koberec - vďaka metóde kosenia, pri ktorej žacie nože jemne kosia trávu zo všetkých smerov.
Vďaka tomu, že sa kosačka Automower® Husqvarna pohybuje po trávniku náhodným spôsobom, je trávnik pokosený dokonale a úhľadne, takže vyzerá ako zelený koberec. Nože ostré ako britva sekajú trávu na jemné kúsky a všetkými smermi. Trávnik je potom hustejší a zdravší a zabraňuje prerastaniu machu.


Vynikajúce výsledky pri kosení trávnika
Automower® je kosačka s elektrickým pohonom, preto neprodukuje žiadne škodlivé emisie.
Automower® je kosačka s elektrickým pohonom, preto neprodukuje žiadne škodlivé emisie.


Žiadne emisie
Vybavená zvukovým alarmom a zámkom s PIN kódom.
Ochrana proti krádeži rôznych stupňov pre vysoký stupeň zabezpečenia. Pokiaľ je kosačka odcudzená, spustí sa alarm s vysokým zvukom a možno ho deaktivovať iba s jedinečným kódom kosačky.


Ochrana proti krádeži pomocou alarmu / PIN kódu
Kosačka sama automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu
Keď kosačka Automower® potrebuje energiu, nájde si sama cestu k nabíjacej stanici.


Automatické nabíjanie
Efektívne hospodárenie s energiou znamená nízku spotrebu energie, čo umožňuje kosačke Automower® pracovať za zlomok nákladov bežných u tradičných kosačiek na trávu.
Efektívne hospodárenie s energiou znamená nízku spotrebu energie, čo umožňuje kosačke Automower® pracovať za zlomok nákladov bežných u tradičných kosačiek na trávu.


Nízka spotreba energie

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické kosačky Husqvarna
Záruka: 24
Akumulátor: Áno
Alarm: Áno
Bezdrôtové pripojenie: Bluetooth®, Celulárne
Časový zámok: Nie
Dezén kolies: Stredne hrubý
Dĺžka balenia: 1180 mm
Hladina akustického výkonu meraná, dB(A): 60 dB(A)
Hladina hluku vnímaná: 60 dB(A)
Hmotnosť, kg: 17.6 kg
Index ochrany (IP kód): IPX4
Informačný panel: Nie
Integrácia s inteligentnou domácnosťou: Áno
Kapacita akumulátora, Ah: 5.0 Ah
Kefky na kolesá: Nie
Klávesnica: Profesionálne užívateľské rozhranie / apl.
Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča: 27, 50 %
Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: 35 °, 70 %
Max. napätie akumulátora: 21 V
Merná jednotka: Kus / jednotlivo
Nabíjací prúd (A): 7 A
Nabíjacia stanica: Áno
Náhradné žacie nože: 0 ks
Napätie akumulátora: 18 V
Následuj navádzací vodič: 3
Následuj ohraničujúci vodič: Áno
Nastavenie výšky kosenia: Elektrické
Navigačný systém: Nepravidelný
Názov výrobku (krátky): AUTOMOWER® 535 AWD
Ohraničujúci vodič: 0 m
PIN kód: Áno
Počet batérií: 1 ks
Pokosená plocha za hodinu: 150 m²
Pracovná kapacita, m²: 3500 m²
Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití: 24 kWh, 3500 m²
Priemerný čas kosenia na jedno nabitie: 100 min
Reflektory: Áno
Rozmery výrobku, dĺžka: 93 cm
Rozmery výrobku, šírka: 55 cm
Rozmery výrobku, výška: 29 cm
Senzor náklonu: Áno
Senzor zdvihnutia: Áno
Šírka záberu, cm: 22 cm
Skoby: 0 ks
Systém kosenia: 5 pivoting razor blades
Typ akumulátora: Li-Ion
Typ motora žacieho systému: Brushless DC motor (BLDC)
Typ rukoväte: Integrovaná
Ultrazvukový senzor: Áno
Výrobca akumulátora: Husqvarna
Výška kosenia, max., mm: 70 mm
Výška kosenia, min., mm: 30 mm
Využiteľná kapacia akumulátora: 4 Ah

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: