Vysávač Husqvarna WDC 325L

Kód: HQ-9679081-04
Náhradné diely JARNÁ AKCIA
Neohodnotené
Značka: Husqvarna
€299 –8 %
Vysávač Husqvarna WDC 325L
€299 –8 % €275 €229,17 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Vysoko výkonný a odolný vysávač pre suché i mokré vysávanie, ktorý zvládne upratovanie takmer všetkých druhov nečistôt, prachu, tekutín a odpadu. Silný a spoľahlivý motor, vysoká kapacita, intuitívne ovládacie prvky, jednoduché prenášanie a skladovanie sú vlastnosti, ktoré oceníte pri každodennom používaní. Vysávač je vybavený mnohými šikovnými riešeniami, napríklad ovládaním variabilnej rýchlosti, funkciou SoftStart, vstavanou prístrojovú zásuvkou, výkonný adaptérom pre pripojenie k elektrickému náradiu. WDC 325L spĺňa požiadavky triedy prachu L, kde nie je dovolené viac ako 1 % extrahovaného prachu z filtra (účinnosť filtra min. 99 %).

Detailné informácie

Podrobný popisUmývateľný PET filter
Filter vyniká mimoriadne dlhou životnosťou, čo znamená nižšie náklady na údržbu. Rovnaký filter sa používa pre suché i mokré vysávanie a poskytuje vysoký filtračný výkon.


Umývateľný PET filter
Sieťová zásuvka s automatickým spúšťaním / vypnutím
Vysávač je vybavený funkciou automatického štartu/vypnutia. Vysávač sa sám automaticky aktivuje, akonáhle je stroj pripojený k zdroju elektrickej energie. Vysávač beží ešte 5 sekúnd po vypnutí, aby úplne vyprázdnil saciu hadicu.


Sieťová zásuvka s automatickým spúšťaním / vypnutím
Ovládanie variabilné rýchlosti a pomalý štart s funkciou Softstart
Sací výkon možno regulovať podľa spôsobu použitia stroja, rovnako ako znížiť hladinu hluku, keď nie je potrebný plný výkon. Softstart sa vyhýba napäťovým špičkám, znižuje riziko prasknutia poistiek.


Ovládanie variabilné rýchlosti a pomalý štart
Pohyblivá rukoväť kontajnera
Pohyblivá rukoväť kontajnera uľahčuje vyprázdňovanie vysávača. Jednoducho odpojte hornú časť vysávača a vysypte obsah kontajnera.


Pohyblivá rukoväť kontajnera
Hliníkové predlžovacie trubice
Ľahké tenkostenné hliníkové predlžovacie rúrky


Hliníkové predlžovacie trubice
Stabilné kolesá a pojazdové kolieska
Veľké a robustné kolieska zaisťujú stabilitu vysávača na zemi. Pojazdové kolieska s rozsahom 360 stupňov poskytujú vynikajúce manévrovacie schopnosti vo všetkých priestoroch.


Stabilné kolesá a riadiace kolieska
Poloautomatické čistenie filtra
Filtračnú vložku rýchlo a jednoducho vyčistíte krátkym prefúknutím vzduchu z opačnej strany. Použitím poloautomatického čistiaceho systému zachováte vysokú produktivitu vysávania a znížite prestoje.


Poloautomatické čistenie filtra
Flísové filtračné vrecko
Odolné a kvalitné filtračné vrecko z fleece zaisťuje vyššiu filtráciu a minimalizuje množstvo jemného prachu unikajúceho do vzduchu v priebehu vysávania. S kvalitným filtrom je vysávanie účinnejšie.


Flísové filtračné vrecko
Funkcia fúkania
Vysávač umožňuje pripojenie sacej hadice v mieste výstupu odpadového vzduchu. Stroj potom možno použiť aj ako fúkač. To je užitočné pri čistení úzkych priestorov a nástrojov, hromadení lístia alebo iných nečistôt.


Funkcia fúkania
Uskladnenie príslušenstva
Všetko príslušenstvo, ako sú hadice, napájací kábel a trysky, majú vlastné úložné miesta na vysávači. Vďaka tomu pri skladovaní vysávač zaberá menej miesta a znižuje sa riziko straty príslušenstva.


Uskladnenie príslušenstva

Dodatočné parametre

Kategória: Profesionálne vysávače
Záruka: 24
Hmotnosť: 8.5 kg
Dĺžka balenia: 392 mm
Dĺžka hadice: 3.5 m
Dĺžka struny: 5 m
Dĺžka výrobku: 393 mm
Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 72 dB(A)
Menovitý výkon, W: 1200 W
Merná jednotka: Kus / jednotlivo
Názov výrobku (krátky): WDC 325L
Objem: 25 l
Priemer hadice: 32 mm
Prietok vzduchu: 3700 l/min
Výška výrobku: 531 mm
Výstupný výkon: 1.2 kW
Spotreba paliva: 0 g/kWh
Vrstvy na palete: 3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: