Tlakový postrekovač 5 l Plus

Kód: 9704773-01
Neohodnotené
Značka: Gardena
€59,50 €49,58 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.12.2023

Pohodlný tlakový postrekovač pre starostlivosť o rastliny so širokým dosahom

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak chcete s presnosťou postrekovať kríky, vinič, stromy alebo iné rastliny, je tlakový postrekovač 5 l Plus značky GARDENA veľmi dobrou voľbou. Je vybavený radom užitočných funkcií, ktoré vám poskytnú pomocnú ruku pri ošetrovaní vašich rastlín. Na nádobe nájdete druhý otvor s integrovaným odmeriavacím uzáverom. Týmto otvorom môžete pohodlne naplniť zásobník kvapalinou, odmerať insekticíd alebo ho po použití vyprázdniť. Pomocou praktickej, širokej D-rukoväti vytvoríte pred použitím v 5 litrovej nádobe tlak pumpovaním. Nášľapy zaisťujú počas pumpovania bezpečný postoj. Vďaka priehľadnému pruhu vždy vidíte úroveň naplnenia. Postrekovač je vybavený druhou rukoväťou, ktorá pomáha pri jeho zdvíhaní a prenášaní. Vďaka polstrovaným nosným popruhom vám postrekovač pohodlne leží na rameni. Teleskopická rozprašovací tyč s uhlovou tryskou zaisťuje dlhý dosah a flexibilné použitie. Uhlovú rozprašovaciu trysku možno rôzne nastaviť, aby sa dal postrekovač použiť na rôzne účely. Na výber máte medzi rozprašovacou alebo hmlovou tryskou. Navyše je k dispozícii plochá rozprašovacia tryska pre presnú prácu na úzkych miestach. Druhá rukoväť je vybavená aj praktickým navíjačom hadice, takže okolo nej môžete hadicu po použití omotať. Súčasťou tlakového postrekovača je nylonový filter ako príslušenstvo. Jeho vloženie umožňuje používať pre starostlivosť o rastliny aj doma pripravené roztoky. Zahrnuté sú tiež zaujímavé nápady na recepty. Táto prírodná ochrana rastlín poskytuje vašim rastlinám ďalšie živiny a zároveň ich chráni pred škodcami.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 11138-20
EAN-Code: 4078500052467
Špecifikácie
Objem 5 l

 

Vlastnosti

11138-20-F-006

Šikovná manipulácia vďaka dodatočnému otvoru

Druhý otvor s odmeriavacou zátkou na nádobe umožňuje praktickú funkciu 3 v 1 pre ľahké plnenie, odmeriavanie a vyprázdňovanie. Eliminuje sa tým potreba odskrutkovať hlavu čerpadla a prsty zostávajú suché.

11138-20-L-005

Ergonomická manipulácia

Tlakový postrekovač 5 l Plus má druhú rukoväť na jednoduché používanie a polstrované nosné popruhy. Ďalšie pohodlie pri práci na záhrade poskytuje teleskopická postrekovacia rúrka, uhlová postrekovacia tryska, prídavná plochá postrekovacia tryska a ergonomická rukoväť čerpadla a postrekovacej rúrky.

11138-20-F-009

Praktické príslušenstvo

Priložený nylonový filter je možné vložiť ako príslušenstvo. Je špeciálne navrhnutý na filtrovanie doma pripravených roztokov. Zahrnuté sú tiež vhodné recepty na ekologickú a udržateľnú prípravu.

11138-20-F-004

Chytré skladovanie

Druhá rukoväť má integrovaný držiak na navinutie hadice pre čisté a priestorovo úsporné skladovanie po použití.

11138-20-F-012

Všetko prehľadne

Pozorovanie úrovne jeho naplnenia je vďaka priehľadnému pruhu veľmi jednoduché. Okamžite teda viete, koľko kvapaliny v nádobe s objemom 5 l zostáva.

11138-20-F-008

Bezpečnosť

Poistný ventil uvoľňuje tlak z nádoby, ak je ho príliš veľa, čím je zaručená bezpečnosť.

11138-20-F-023

Ohybná tryska

Pre maximálnu flexibilitu; na aplikáciu na spodnú stranu listov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: