Tlakový postrekovač 5 l EasyPump

Kód: 9704772-01
Neohodnotené
Značka: Gardena
€90,89 €75,74 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
8.2.2023

Tlakový postrekovač s akumulátorovým pohonom pre pohodlnú starostlivosť o rastliny

Detailné informácie

Podrobný popis

Tlakový postrekovač 5 l EasyPump značky GARDENA je ideálny na postrek rastlín a kríkov. Je poháňaný integrovaným lítium-iónovým akumulátorom, ktorý umožňuje postrek bez pumpovania, pretože sa v nádobe vytvára trvale konštantný tlak. Na ľahké plnenie, meranie a vyprázdňovanie 5 litrovej nádoby slúži druhý otvor s integrovanou odmerkou, ktorý nájdete na nádobe. Postrekovač napájaný z akumulátora vám ponúka vysokú úroveň ergonómie. Napríklad je tu druhá rukoväť, ktorá uľahčuje používanie a po použití môžete omotať hadicu okolo nej, aby ste ušetrili miesto. Ďalšie pohodlie pri používaní zaisťujú polstrované nosné popruhy, teleskopická tyč, uhlová striekacia tryska, prídavná plochá striekacia tryska a ergonomická rukoväť čerpadla a tyče. Vďaka priehľadnému pruhu vždy vidíte aktuálnu úroveň naplnenia. Pri aplikácii pesticídov alebo zavlažovanie rastlín máte nasledujúce možnosti: rozprašovací lúč, jemnú hmlu a plochý prúd pre presnú aplikáciu na úzkych miestach. Môžete dokonca pracovať po dlhú dobu: akumulátor tlakového postrekovača vydrží pracovať na plný výkon až 2 hodiny. Tlakový postrekovač 5 l EasyPump prichádza so zaujímavými receptami na výrobu vlastných organických roztokov. Súčasťou dodávky je aj nylonový filter, ktorý je určený na filtrovanie domácich roztokov pre starostlivosť o rastliny.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 11136-20
EAN-Code: 4078500052481
Špecifikácie
Objem 5 l

 

Vlastnosti

11138-20-F-003

Šikovná obsluha vďaka dodatočnému otvoru

Druhý otvor s integrovanou odmeriavacou zátkou na nádobe poskytuje praktickú funkciu 3 v 1 na ľahké plnenie, odmeriavanie a vyprázdňovanie. Preto nie je potrebné odskrutkovávať hlavu postrekovača.

11138-20-F-002

Ergonomická manipulácia

Tlakový postrekovač 5 l EasyPump má druhú rukoväť pre jednoduché použitie, vrátane držiaku na skladovanie hadice po použití. Ďalšie pohodlie zaisťujú polstrované nosné popruhy a teleskopická a ohýbateľná rozprašovacia rúrka a tryska.

11138-20-L-004

Účinný postrek

Rôzne druhy trysiek, ako je rozprašovacia hmla, rozprašovací lúč alebo plochý prúd, zaručujú individuálne použitie v starostlivosti o rastliny. Pri plnom nabití lítium-iónového akumulátora možno vystriekať až 25 litrov.

11138-20-F-009

Praktické príslušenstvo

Priložený nylonový filter je možné vložiť ako príslušenstvo. Je špeciálne navrhnutý na filtrovanie domácich prípravkov. Zahrnuté sú vhodné recepty na organické zmesi.

11138-20-F-013

Všetko prehľadne

Pozorovanie úrovne jeho naplnenia je vďaka priehľadnému pruhu veľmi jednoduché. Okamžite teda viete, koľko kvapaliny v nádobe s objemom 5 l zostáva.

11138-20-F-008

Bezpečnosť

Poistný ventil uvoľňuje tlak z nádoby, ak je ho príliš veľa, čím je zaručená bezpečnosť.

11138-20-F-023

Ohybná tryska

Pre maximálnu flexibilitu; na aplikáciu na spodnú stranu listov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: