Ponorné tlakové čerpadlo 6100/5 inox automatic

Kód: 9679756-01
Náhradné diely
Neohodnotené
Značka: Gardena
€343,10 €285,92 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Menovitý výkon, W 1100 W

Maximálna výtlačná kapacita 6100 l/h

Maximálny tlak 4.7 bar

Maximálna hĺbka ponoru 17 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Najsilnejšie čerpadlo pre každú príležitosť. S automatickou funkciou.

Užite si výhody vysoko kvalitného GARDENA ponorného tlakového čerpadla 6100/5 inox automatic ako dokonalého riešenia všetkých vašich požiadaviek v oblasti zavlažovania a zásobovania domácnosti úžitkovou vodou. Toto čerpadlo pre studne a zásobníky disponuje vysokým tlakom a takmer nehlučnou prevádzkou a je ideálne na čerpanie vody z veľkých hĺbok.
Chcete spustiť viac zavlažovačov súčasne? Žiadny problém: ponorné tlakové čerpadlo 6100/5 vám ponúka možnosť používať až štyri zavlažovača súčasne s výkonom až 6100 l/h a tlakom 4,7 baru. S týmito hodnotami výkonu nie je v žiadnom prípade horšie ako väčšina dodávok čerstvej vody. Funkcia automatického prepínania šetrí ako vodu, tak energiu, a to spustením čerpadla len vtedy, keď je potrebná voda, a automaticky ho zastaví, keď už voda potrebná nie je - to je presne to, čo potrebujete pre zásobovanie domácnosti vodou a väčšie pohodlie na záhrade! Nemusíte na vodu čakať, pretože vďaka integrovanému spätnému ventilu je k dispozícii okamžite.
Ak vodovodné potrubie kvapká, aktivuje sa funkcia detekcie úniku: zastaví čerpadlo, a tým zabráni jeho poškodeniu. Program malého objemu zaisťuje hladký chod malých spotrebičov, ako je vaša práčka alebo Micro-Drip-System.
S priemerom púhych 149 mm môžete čerpadlo dokonca použiť v studniach o priemere 150 mm. Upevňovacie lano dlhé 23 m a mimoriadne dlhý 20 m prepojovací kábel vám ponúkajú veľa možností použitia. Vysoko kvalitné teleso z nerezovej ocele a prípojka z rovnakého materiálu poskytujú ochranu pri použití pod vodou a poskytujú dostatočnú stabilitu aj pri pevnom potrubí.
S ponorným tlakovým čerpadlom 6100/5 môžete voliteľne použiť plávajúce saciu súpravu: používa sa, ak sa na dne vašej studne alebo zásobníka tvoria sedimenty. S týmto typom čerpadla ponúka GARDENA jedinečne flexibilné riešenie. Integrovaný, ľahko čistiteľný filter zabraňuje upchávaniu alebo poškodenie čerpadla a prípojných zariadení.
40 rokov skúseností s čerpadlom od spoločnosti GARDENA hovorí samo za seba - a je podčiarknuté 40-mesačnou zárukou, pre ktorú si jednoducho zaregistrovať svoj výrobok online na stránkach GARDENA.

Technické špecifikácie

Číslo výrobku

1773-20

EAN-Code:

4078500047920

Špecifikácie

Menovitý výkon, W

1100 W

Maximálna výtlačná kapacita

6100 l/h

Maximálny tlak

4.7 bar

Maximálna hĺbka ponoru

17 m

Maximálna výtlačná výška

47 m

Maximálna teplota čerpaného média

35 °C

Elektrická ochranná trieda

IP X8

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: