Nástenný box na hadicu RollUp M

Kód: 9704731-01
Neohodnotené
Značka: Gardena
€161,30 €134,42 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Zalievanie, ktoré je vždy pripravené na akciu - s nástenným hadicovým boxom GARDENA RollUp M.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti

18600-20-L-002

Perfektné uloženie hadice

Vďaka nástennému boxu na hadice máte záhradnú hadicu vždy po ruke. Trysky, striekacie hlavy a umývacie kefy možno ľahko zavesiť a uložiť na nástenný držiak.

18610-20-L-006

Pre pohodlné a flexibilné polievanie

Vďaka praktickému nástennému držiaku je možné hadicový box otočiť o viac ako 180 °. To vám umožní zalievať každý kútik vašej záhrady flexibilne a bez zalomenia hadice.

18610-20-L-002

Ľahká manipulácia

Záhradná hadica sa automaticky zafixuje na miesto v požadovanej dĺžke vďaka zabudovaným krátkym zaisťovacím bodom. Môžete tak ľahko vykonávať zálievku a mať maximálnu slobodu pohybu.

18610-20-L-003

Pripravené na okamžité použitie

Nástenná hadicová skrinka RollUp M sa dodáva s nástenným držiakom, 20-metrovou zavlažovacou hadicou, flexibilnou pripojovacou hadicou, všetkými potrebnými originálnymi časťami systému GARDENA a tryskou s dvoma rôznymi možnosťami rozprašovacieho prúdu.

FRONT_Gardena_Icon_RollControl_Garten_RZ_02

RollControl

Ľahkým potiahnutím za koniec hadice sa aktivuje integrovaná oceľová pružina, ktorá hadicu navinie automaticky a spoľahlivo. Technológia RollControl zaisťuje pomalé a bezpečné zatiahnutie bez ohľadu na to, ako ďaleko je rozvinutá hadica.

18610-20-L-005

Žiadne zamotanie alebo zauzlenie

Nástenná hadicová skrinka má integrované vedenie hadice, ktoré zaisťuje rovnomerné nasatie hadice bez zauzlenia alebo zauzlenia.

IBA WEB - iba UV-Frost-resistent-p-001-web

UV a mrazuvzdorné

Hadicová skrinka je chránená pred poveternostnými vplyvmi pomocou UV ochrany a mrazuvzdorných materiálov. To znamená, že sa dá používať vo všetkých štyroch ročných obdobiach.

 

Zalievanie, ktoré je vždy pripravené na akciu - s nástenným hadicovým boxom GARDENA RollUp M. Pri polievaní záhrady týmto hadicovým boxom šetríte námahu i čas a veľa úložného priestoru. Táto kompaktná škatuľka sa jednoducho pripevní na stenu domu a okrem bezpečného uloženia vodnej hadice vám ju po zalievaní uľahčí zrolovať. Vďaka nástennému držiaku, ktorý je možné otočiť o viac ako 180 °, máte počas polievania veľkú voľnosť pohybu a hadica sa nezalomí. Jednoducho vytiahnite 20-metrovú hadicu na požadovanú dĺžku a môžete okamžite začať polievať! Praktické uzamykacie body automaticky zafixujú záhradnú hadicu v obzvlášť krátkych intervaloch, aby ste mohli svoje rastliny veľmi ľahko polievať. Ľahkým potiahnutím za koniec hadice uvoľníte uzamykací mechanizmus a zabudovanú oceľovú pružinu automaticky a spoľahlivo za vás navinie hadicu späť. Aby bolo zaistené, že prostredie a plášť navijaka hadice zostanú nepoškodené, má zasúvací mechanizmus inovatívnu technológiu RollControl, ktorá zaisťuje bezpečné a kontrolované zasunutie. Zamotaniu alebo zauzleniu počas procesu valcovania zabráni integrované vedenie hadice. S prípojkami na kohútik a hadicu z originálneho systému GARDENA môžete hadicu flexibilne predĺžiť alebo pripojiť ďalšie zavlažovacie nástavce GARDENA. Vaše hadicové nástavce GARDENA sú vždy po ruke, dajú sa pripevniť pod nástenný držiak a odložiť si ich kvôli úspore miesta. Nástenná hadicová skrinka je samozrejme vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, ktoré poskytujú ochranu proti ultrafialovému žiareniu aj proti mrazu, a robustnú krabicu je možné používať po celý rok. Ďalej, vďaka ochrane proti krádeži nemôže byť krabica ukradnutá a zo steny ju môžete vziať iba vy. Okrem nástenného boxu na hadicu obsahuje box nástenný držiak, pružnú spojovaciu hadicu, všetky potrebné originálne systémové a montážne diely GARDENA a tiež postrekovač s dvoma rôznymi možnosťami rozprašovacieho prúdu. Spoločnosť GARDENA poskytuje na tento kvalitný výrobok päťročnú záruku.

IBA WEB - iba 5-ročná záruka_web

5-ročná záruka zaručuje vysokú kvalitu

* Podrobné záručné podmienky nájdete v priloženom návode na obsluhu alebo online na stránke www.gardena.com/warranty. Táto záruka nemá vplyv na vaše zákonné záručné nároky.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástenné boxy a vozíky Gardena
Dĺžka hadice: 20 m
Farba: Tyrkysová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: