Čerpadlo na čistú/znečistenú vodu 19500 Aquasensor

Kód: 9704864-01
Náhradné diely
Neohodnotené
Značka: Gardena
€191,70 €159,75 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.3.2024

Moderné ponorné čerpadlo 2 v 1 na čerpanie čistej a znečistenej vody s LED Aquasensorom

Detailné informácie

Podrobný popis

GARDENA, popredná európska značka vysoko kvalitného a moderného záhradného náradia a príslušenstva, predstavuje čerpadlo na čistú/znečistenú vodu 19500 AquaSensor, novú generáciu ponorných čerpadiel s vysokým výkonom a nízkou spotrebou energie. Či už chcete odčerpať a vyčistiť záhradné jazierko, vyprázdniť stavebnú jamu naplnenú dažďovou vodou alebo odčerpať vodu zo suterénu po povodniach alebo prasknutom potrubí - s týmto inovatívnym kombinovaným čerpadlom pocítite silu čerpadla GARDENA, ktoré ľahko odčerpá čistú aj znečistenú vodu. Jeho motor má výkon 860 W a poskytuje impozantnú čerpaciu kapacitu 19500 litrov vody za hodinu. S tlakom 0,95 bar a maximálnym výtlakom 9,5 m je toto hybridné čerpadlo obzvlášť efektívne. Plošné nasávanie v režime čistej vody môže odstrániť čistú alebo aj mierne znečistenú vodu do hladiny iba 1 mm, čo znamená, že podlahu pivnice možno potom ľahko utrieť do sucha. V prípade kalnej vody, obsahujúcej nečistoty s veľkosťou až 35 mm, sa ponorné čerpadlo 2v1 jednoducho zmení na ponorné kalové čerpadlo jednoduchým prepnutím prevádzkového režimu. Je ideálne na čerpanie vody zo zatopenej stavebnej jamy s hrubými nečistotami vo vode, ale aj na ďalšie aplikácie pri čerpaní kalových vôd. Prepínanie medzi režimami čistej a znečistenej vody je neuveriteľne jednoduché, rozhodne si neumažete ruky, ani si nezamáčate topánky. Vďaka inteligentnému dizajnu, nehovoriac o jeho štíhlej konštrukcii a vysoko kvalitnej výrobe, zostáva GARDENA čerpadlo na čistú/znečistenú vodu 19500 AquaSensor vždy tesné a udržuje vaše ruky a oblečenie čisté a suché. Systém keramického hriadeľa s dlhou životnosťou má pre väčšiu odolnosť trojité tesnenie. Ďalším inovatívnym špičkovým prvkom čerpadla je systém LED AquaSensor, ktorý dokáže inteligentne udržiavať požadovanú hladinu vody. Aquasensor umožňuje kombinovanému čerpadlu pracovať v úzkych priestoroch a ponúka možnosť presného nastavenia výšky zapnutia a vypnutia. Voda je meraná bez priameho kontaktu so senzorom a jej hladina je zobrazovaná pomocou praktických LED na zariadení. Aquasensor ďalej ponúka intuitívne dotykové ovládanie, ochranu proti chodu nasucho a zablokovaniu a tiež užitočnú funkciu časovača. Ešte užitočnejší je nový systém pripojenia hadice na jedno kliknutie. Hadicu s priemerom 32 mm (1¼"), 38 mm (1½") a 50 mm (2") možno pripojiť jednoduchým nakliknutím. Voliteľný závit G1½" rozširuje možnosti pripojenia. Vďaka tomu je toto ponorné čerpadlo na čistú/špinavú vodu obzvlášť pôsobivé, a to nielen svojím vzhľadom, ale predovšetkým funkčnosťou; ideálne sa hodí pre všetkých majiteľov domov a záhrad s vysokými očakávaniami. Môžete sa spoľahnúť na 40 rokov skúseností spoločnosti GARDENA v zavlažovacích a odvodňovacích čerpadlách a čerpadlách na zásobovanie domácnosti úžitkovou vodou. Ako ďalšiu známku kvality ponúkame na všetky naše čerpadlá záruku v trvaní 5 rokov, k tomu stačí len zaregistrovať si produkt online. Pocíťte silu čerpadiel GARDENA!
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 9049-20
EAN-Code: 4078500053341
Špecifikácie
Menovitý výkon, W 860 W
Maximálna výtlačná kapacita 19500 l/h
Maximálny tlak 1.0 bar
Maximálna hĺbka ponoru 7 m
Maximálna výtlačná výška 10 m
Maximálna teplota čerpaného média 35 °C
Dĺžka kábla 10 m
Typ napájacieho kábla H07 RNF
Elektrická ochranná trieda IP X8

 

09049-20-L-003

Moderné ponorné čerpadlo 2 v 1 pre vysoký výkon

Tento nový typ ponorného čerpadla kombinuje v jednom zariadení ako čerpadlo na čistú vodu, tak kalové čerpadlo, čo umožňuje flexibilné použitie v mnohých situáciách. Prepínanie medzi oboma režimami je pozoruhodne jednoduché.

09049-20-L-005

Účinná a moderná technológia 2 v 1 s LED AquaSensor

Toto moderné ponorné čerpadlo na čistú/znečistenú vodu je obzvlášť výkonné a efektívne vďaka univerzálnemu AquaSensoru a motoru 860 W s čerpacou kapacitou 19500 litrov za hodinu.

09049-20-L-002

Extrémne výkonné a univerzálne

S maximálnou dopravnou hĺbkou 9,5 m pri tlaku 0,95 baru je čerpadlo extrémne výkonné a vhodné pre rôzne aplikácie, ako sú podmáčané staveniská, zatopené pivnice, bazény alebo znečistené záhradné jazierka.

09049-20-L-003

Prvotriedne dielenské spracovanie, extrémna spoľahlivosť a jednoduchá manipulácia

Inteligentný dizajn, vysoko kvalitná výroba s prvkami z nerezovej ocele a keramiky. Jednoduché ovládanie pomocou rukoväte na prenášanie a ďalšie funkcie uľahčujú používanie tohto čerpadla a umožňujú rýchle prepínanie medzi režimami, pričom udržujú vaše ruky, oblečenie a obuv čisté a suché.

09046-20-L-004

Systém jednoduchého pripojenia hadice

Čerpadlo na čistú/znečistenú vodu 19500 Aquasensor umožňuje flexibilné pripojenie hadíc s priemerom 32 mm (1 ¼"), 38 mm (1 ½") a 50 mm (2") a ďalšie možnosti pripojenia so závitom G1 ½".

09032-20-F-001

Prvotriedny dizajn a kvalitné materiály

Kalený hriadeľ s dvojitým tesnením zaisťuje veľmi dobrú pevnosť a dlhú životnosť čerpadla.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: