combisystem lopatové hrable

Kód: 9679771-01
Neohodnotené
Značka: Gardena
€27,50 €22,92 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

combisystem lopatové hrable

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Praktické záhradné náradie 3v1

GARDENA combisystem lopatové hrable sú všestranným nástrojom, ktorý možno používať počas celej záhradnej sezóny. Tento viacúčelový nástroj vám umožní naberať, hrabať a dokonca aj preosievať!
Lopatové hrable vás presvedčia rôznymi spôsobmi použitia. Ste schopní s nimi efektívne hrabať a zbierať rôzne materiály. Či už budete hrabať listy alebo odstrižky z živých plotov, budú lopatové hrable užitočným pomocníkom. Pohrabete odrezky trávy alebo pôdu a naberiete ich rýchlym pohybom. Lopatové hrable sú ideálne na zber opadaného ovocia. A to ešte nie je všetko: vďaka funkcii sita možno pôdu preosiať a odstrániť z nej malé konáre pred výsadbou alebo presádzaním.
Veľmi praktické pripojenie combisystému znamená, že lopatové hrable môžete ľahko kombinovať so všetkými rôznymi násadami combisystem. Môžete si ľubovoľne zvoliť pre vás najvhodnejšiu dĺžku násady a prispôsobiť si lopatové hrable podľa vašich potrieb. Vyberte si násadu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám - drevenú, hliníkovú alebo teleskopickú. Doba ohýbania chrbta pri práci je preč: zhromaždenú zeminu môžete ľahko nabrať v pohodlnej polohe a vyhodiť ju do kontajnera.
Lopatové hrable sú vždy pripravené na prácu a ich kompaktná veľkosť uľahčuje skladovanie. Pevný materiál s hrotmi vyrobenými z vysoko kvalitného a stabilného plastu je zárukou pevnosti a odolnosti tohto náradia. GARDENA to tiež podčiarkuje zárukou výrobcu v trvaní 25 rokov.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 3120-20
EAN-Code: 4078500048132

Vlastnosti

03120-20-L-014

Sofistikované vlastnosti 3 v 1

Tento užitočný nástroj možno použiť na hrabanie, naberanie alebo preosievanie.

03120-20-L-015

Univerzálne použitie

Lopatové hrable používajte ako univerzálny nástroj na hrabanie a naberanie rôznych materiálov, ako sú odstrižky trávy a živých plotov, zvyšky po prevzdušňovaní, zemina, lístie a ďalšie. Funkcia sita umožňuje preosievať zeminu.

03120-20-L-005

Flexibilný systém

V rámci chytrého radu combisystem od firmy GARDENA možno lopatové hrable kombinovať s rôznymi násadami: drevenými, hliníkovými, teleskopickými, násadami Ergoline a ďalšími.

03120-20-L-024

Kvalitu, ktorú ucítite

Pri záhradkárení sa môžete spoľahnúť na lopatové hrable, pretože sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu.

WEB ONLY - 25 year warranty_web only

Záruka v trvaní 25 rokov je dôkazom vysokej kvality

* Podrobnosti o podmienkach záruky nájdete v priloženom návode na použitie alebo online na https://www.gardena.com/sk/zarucne-podmienky. Táto záruka nemá vplyv na vaše zákonné záručné nároky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: