Fúkač lístia Husqvarna Aspire™ B8X-P4A s akumulátorom a nabíjačkou

Kód: HQ-9706204-04
Novinka
Neohodnotené
Značka: Husqvarna
€210 €175 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.3.2024

Akumulátorový fúkač lístia s tromi režimami výkonu

Uľahčite si upratovanie záhrady s naším akumulátorovým fúkačom lístia. Vďaka 3 rýchlostiam fúkania zvládne všetko od jemných záhonov po mokré lístie na trávniku. Pohodlná mäkká rukoväť, dobré vyváženie a nízka hmotnosť uľahčujú používanie. Fúkač je vybavený inteligentným automatickým vypnutím pri ponechaní bez dozoru.
Fúkač má kompaktné rozmery, takže jeho skladovanie je praktické aj vďaka priloženému háčiku a odnímateľnej trubici. Háčik je možné pripevniť na stenu alebo použiť so systémom úložných koľajníc Husqvarna Aspire™.
Fúkač je možné použiť s akýmkoľvek akumulátorom, vyrobeným alianciou POWER FOR ALL.
18 V akumulátorový systém aliancie POWER FOR ALL ponúka flexibilitu a vyžaduje menej úložného priestoru, pretože jeden akumulátor je možné použiť pre nástroje a vybavenie viacerých značiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktná veľkosť

Kompaktná veľkosť a nízka hmotnosť každého výrobku Husqvarna Aspire™ zlepšujú ovládateľnosť. Inovatívne technológie Husqvarna majú za cieľ zvýšenie kapacity a účinnosti stroja, ktoré zaistia skvelé výsledky na vašej záhrade.

Kompaktné úložisko

Vlastný úložný hák a kompaktná konštrukcia zaisťujú ľahké uskladnenie. Náradie Aspire™ nemusí byť tak objemné vďaka nastaviteľným, skladacím alebo odnímateľným dielom, ktoré uľahčujú skladovanie aj prepravu v stiesnených priestoroch, ako sú malé kôlne alebo autá. Pomocou háku, ktorý je súčasťou každého balenia, si môžete vybrať, či náradie chcete uložiť priamo na stenu alebo zavesiť na našu nástennú úložnú koľajnicu, ktorá je súčasťou úložného systému Husqvarna Aspire™. Nástenná úložná koľajnica sa predáva samostatne.

POWER FOR ALL alliance logo
Akumulátorový systém POWER FOR ALL

18V akumulátorový systém aliancie POWER FOR ALL je optimálny na domáce práce a práce v záhrade. Jeden akumulátor je možné používať v niekoľkých záhradných nástrojoch rôznych značiek, čo zaisťuje vysokú flexibilitu a menšie nároky na uskladnenie. 18V akumulátory Husqvarna sú dostupné v dvoch veľkostiach a boli optimalizované pre náradie Aspire™, aby zaistili lepší výkon a dostatočnú dobu prevádzky pre rôzne kutilské projekty na záhrade. Okrem toho kompaktná veľkosť akumulátora a nízka hmotnosť uľahčujú použiteľnosť, takže každý typ práce sa vykonáva pohodlnejšie a efektívnejšie. Kosačka Automower® Aspire™ R4 nie je súčasťou radu POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájaná vstavaným akumulátorom.

Intuitive Design Aspire Blower B8X
Intuitívne ovládanie

Elegantný čierny dizajn radu Husqvarna Aspire™ je doplnený oranžovými detailmi, ktoré vás intuitívne navedú ku všetkým interakčným miestam. Vylepšená ergonómia, ako sú nastaviteľné rukoväte, a robustné materiály vám pomôžu ľahko zvládnuť akýkoľvek záhradný projekt.

Soft Grip Aspire products
Mäkká rukoväť

Mäkká rukoväť na výrobkoch radu Husqvarna Aspire™ zaisťuje maximálne pohodlie pri práci.

Aspire Blower B8X
Viac režimov fúkania

Upravte silu fúkania tak, aby zodpovedala aktuálnej úlohe pomocou 3-stupňového nastavenia rýchlosti, napríklad pri odstraňovaní pokosenej trávy, lístia, snehu alebo nečistôt.

User interface Aspire Blower
Užívateľsky prívetivé digitálne rozhranie Aspire™.

Vychutnajte si úplnú kontrolu a efektívnu prácu s digitálnym používateľským rozhraním Husqvarna Aspire™. Digitálne používateľské rozhranie, ktoré vám umožní jednoducho zapnúť a vypnúť stroj stlačením tlačidla. Pohodlne sledujte stav akumulátora vášho náradia priamo na displeji, aby ste mohli efektívne plánovať úlohy a nabíjať len vtedy, keď to potrebujete.

Symbol Benefit Low noise black
Nízka hladina hluku

Nízka hlučnosť umožňuje pracovať dlhšiu dobu, ráno aj večer, bez toho aby ste rušili susedov.

Husqvarna Connect
Husqvarna Connect

Pomocou inteligentnej aplikácie Husqvarna Connect budete mať jednoduchý prístup k tipom, príručkám a odporúčaním náhradných dielov. Prostredníctvom Bluetooth aplikácie poskytuje tiež ďalšie informácie, ako prevádzkové údaje výrobku, stav nabitia, informácie týkajúce sa údržby a servisu. Aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilov z App Store alebo Google Play.

Forest
Nízke emisie oxidu uhličitého

Pri výbere tohto výrobku si môžete byť istí, že počas aktívneho používania produkuje v porovnaní s tradičným benzínovým výrobkom menej uhlíkových emisií. Tento akumulátorový výrobok neprodukuje počas používania žiadne emisie CO2, no stále poskytuje výkon a kvalitu, ktoré očakávate od výrobku Husqvarna. Je však dôležité poznamenať, že emisie CO2 vznikajú pri ďalších fázach životného cyklu výrobku, ako sú výroba, nabíjanie a likvidácia po skončení jeho životnosti.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Fúkače na lístie
Záruka: 24
OEM Typ koncovky: Okrúhla
OEM Súprava pre vysávanie: Nie
Typ akumulátora: Li-Ion
Napätie akumulátora: 18 V
Model akumulátora: P4A 18-B72
Typ nabíjačky: P4A 18-C70
Počet akumulátorov v cene: 1
Prietok vzduchu v kryte: 10 m³/min
Prietok vzduchu v trubici: 10 m³/min
Rýchlosť vzduchu (okrúhla koncovka): 40 m/s
Fúkacia sila: 8 N
Rýchlosť vzduchu, m/s: 40 m/s
Hmotnosť bez akumulátora: 2 kg
Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 82 dB(A)
Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A): 91 dB(A)
Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 93 dB(A)
Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 0,4 m/s²

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: