Akumulátorový vyžínač Husqvarna Aspire™ T28-P4A bez akumulátora a nabíjačky

Kód: HQ-9706202-02
Akcia Novinka Náhradné diely
Neohodnotené
Značka: Husqvarna
€127 –1 %
jq 479878
€127 –1 % €125 €104,17 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Ľahko ovládateľný akumulátorový vyžínač pre dokonalé okraje trávnika s inteligentným uložením

Akumulátorový vyžínač Aspire T28-P4A s dvoma strunami umožňuje rýchle a jednoduché zastrihávanie okrajov trávnika. Je navrhnutý so zreteľom na úsporné skladovanie v malých priestoroch, čo uľahčuje priložený háčik. Oblúkovú rukoväť a teleskopický hriadeľ je možné nastaviť pre pohodlnú pracovnú polohu. Funkcia Auto-feed zaisťuje optimálnu dĺžku vyžínacej struny pri práci, zatiaľ čo kovová ochrana rastlín chráni kvetinové záhony a stromy pred poškodením. Automatické vypnutie pri ponechaní bez dozoru zvyšuje bezpečnosť pri používaní vyžínača.

Vyžínač Aspire T28-P4A je súčasťou radu výrobkov Husqvarna Aspire™ vyvinutých so zreteľom na skladovanie v obmedzenom priestore. To je dôvod, prečo je každý výrobok dodávaný s úložným hákom, vyrobeným na mieru, ktorý je možné namontovať priamo na stenu alebo použiť s úložným systémom Husqvarna Aspire™. Tento úložný priestor na náradie je možné rozšíriť o všetko záhradné náradie spolu s koľajnicovým systémom Aspire™.

Tento výrobok využíva 18V akumulátorový systém aliancie POWER FOR ALL a je kompatibilný s mnohými ďalšími akumulátormi a nabíjačkami pridružených značiek. To znamená, že si pre všetky výrobky pre domácnosť a záhradu stačí zakúpiť iba jeden akumulátor.

Nie je v cene

  • akumulátor
  • nabíjačka

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktná veľkosť

Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť každého výrobku Husqvarna Aspire™ zlepšujú ovládateľnosť. Rad inovatívnych technológií Husqvarna podporuje vysoký výkon a účinnosť, ktoré vám umožnia dosiahnuť v záhrade dokonalé výsledky.

Kompaktné úložisko

Vlastný úložný hák a kompaktná konštrukcia zaisťujú ľahké uskladnenie. Náradie Aspire™ nemusí byť tak objemné vďaka nastaviteľným, skladacím alebo odnímateľným dielom, ktoré uľahčujú skladovanie aj prepravu v stiesnených priestoroch, ako sú malé kôlne alebo autá. Pomocou háku, ktorý je súčasťou každého balenia, si môžete vybrať, či náradie chcete uložiť priamo na stenu alebo zavesiť na našu nástennú úložnú koľajnicu, ktorá je súčasťou úložného systému Husqvarna Aspire™. Nástenná úložná koľajnica sa predáva samostatne.

POWER FOR ALL alliance logo
Akumulátorový systém POWER FOR ALL

18V akumulátorový systém aliancie POWER FOR ALL je optimálny na domáce práce a práce v záhrade. Jeden akumulátor je možné používať v niekoľkých záhradných nástrojoch rôznych značiek, čo zaisťuje vysokú flexibilitu a menšie nároky na uskladnenie. 18V akumulátory Husqvarna sú dostupné v dvoch veľkostiach a boli optimalizované pre náradie Aspire™, aby zaistili lepší výkon a dostatočnú dobu prevádzky pre rôzne kutilské projekty na záhrade. Okrem toho kompaktná veľkosť akumulátora a nízka hmotnosť uľahčujú použiteľnosť, takže každý typ práce sa vykonáva pohodlnejšie a efektívnejšie. Kosačka Automower® Aspire™ R4 nie je súčasťou radu POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájaná vstavaným akumulátorom.

Intuitive handling Aspire Grass Trimmer T28
Intuitívne ovládanie

Elegantný čierny dizajn radu Husqvarna Aspire™ je doplnený oranžovými detailmi, ktoré vás intuitívne navedú ku všetkým interakčným miestam. Vylepšená ergonómia, ako sú nastaviteľné rukoväte, a robustné materiály vám pomôžu ľahko zvládnuť akýkoľvek záhradný projekt.

Soft Grip Aspire products
Mäkká rukoväť

Mäkká rukoväť na výrobkoch radu Husqvarna Aspire™ zaisťuje maximálne pohodlie pri práci.

Aspire grass trimmer + Automower Aspire R4
Teleskopický hriadeľ

Vyžínač trávy Husqvarna Aspire™ je vybavený nastaviteľným teleskopickým hriadeľom pre pohodlnú pracovnú polohu a kompaktné skladovanie. Dĺžku si môžete ľahko nastaviť podľa svojich potrieb a po dokončení práce hriadeľ jednoducho skrátiť na inteligentnejšie uskladnenie.

Aspire grass trimmer dual trimmer line
Vyžínacia hlava s dvoma strunami

Dve vyžínacie struny vám umožnia efektívnejšie tvarovať dokonalé okraje bez väčšej námahy. Pri používaní vyžínača trávy Husqvarna Aspire™ sa struna pri spustení a počas používania automaticky nasúva. Vďaka dvom strunám vyžínač kosí rýchlejšie a presnejšie a zaisťuje dokonalé výsledky aj optimálny výkon pri každom použití.

Spool with cover A15B
Automatický posuv struny

Automatický posuv dvoch strún zaistí optimálnu dĺžku struny bez námahy a rovnomernejší výsledok vyžínania ako u vyžínačov s jednou strunou. Strunová hlava Husqvarna A15B funguje perfektne ako na vyžínanie, tak na začisťovanie okrajov. Jedinečná voľba pre všestranné a bezstarostné použitie.

User interface Aspire Grass Trimmer, Hedge Trimmer, Pruner
Užívateľsky prívetivé digitálne rozhranie Aspire™

Vychutnajte si úplnú kontrolu a efektívnu prácu s digitálnym používateľským rozhraním Husqvarna Aspire™. Digitálne používateľské rozhranie, ktoré vám umožní jednoducho zapnúť a vypnúť zariadenie stlačením tlačidla. Pohodlne sledujte stav akumulátora vášho náradia priamo na displeji, aby ste mohli efektívne plánovať úlohy a nabíjať len vtedy, keď to potrebujete.

Symbol Benefit Low noise black
Nízka hladina hluku

Nízka hlučnosť umožňuje pracovať dlhšiu dobu, ráno aj večer, bez toho aby ste rušili susedov.

Husqvarna Connect
Husqvarna Connect

Pomocou inteligentnej aplikácie Husqvarna Connect budete mať jednoduchý prístup k tipom, príručkám a odporúčaním náhradných dielov. Prostredníctvom Bluetooth aplikácie poskytuje tiež ďalšie informácie, ako prevádzkové údaje výrobku, stav nabitia, informácie týkajúce sa údržby a servisu. Aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilov z App Store alebo Google Play.

Forest
Nízke emisie oxidu uhličitého

Pri výbere tohto výrobku si môžete byť istí, že počas aktívneho používania produkuje v porovnaní s tradičným benzínovým výrobkom menej uhlíkových emisií. Tento akumulátorový výrobok neprodukuje počas používania žiadne emisie CO2, no stále poskytuje výkon a kvalitu, ktoré očakávate od výrobku Husqvarna. Je však dôležité poznamenať, že emisie CO2 vznikajú pri ďalších fázach životného cyklu výrobku, ako sú výroba, nabíjanie a likvidácia po skončení jeho životnosti.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Akumulátorové vyžínače
Záruka: 24
Hmotnosť: 2.4 kg
Napätie akumulátora: 18 V
Typ akumulátora: Li-Ion
Kapacita:
Šírka záberu, cm: 28 cm
Rozmery:
Hmotnosť (bez akumulátora a rezacieho zariadenia): 2,4 kg
Hmotnosť bez akumulátora: 2,6 kg
Priemer trubice: 35 mm
Rozmery výrobku, dĺžka: 156 cm
Motor:
Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa: 6 800 ot./min
Typ motora: PMDC (2-kefový)
Vybavenie:
Prevodový pomer: 2,81
Uhol náklonu prevodového súkolia: 0 °
OEM Popruhy: nie
OEM Pílový kotúč: nie
OEM Vyžínacia hlava: A15B
OEM Trávny nôž: nie
Model akumulátora: nie
Typ nabíjačky: nie
Počet akumulátorov v cene: nie
Hladina zvuku a hluhu:
Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 88 dB(A)
Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 73 dB(A)
Vibrácie:
Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: 2,26 m/s²
Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 1,61 m/s²

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: