Akumulátorové nožnice na živý plot Husqvarna Aspire™ H50-P4A bez akumulátora a nabíjačky

Kód: HQ-9706203-02
Akcia Novinka Náhradné diely
Neohodnotené
Značka: Husqvarna
€146 –4 %
xs 581223
€146 –4 % €139 €115,83 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Efektívne akumulátorové nožnice na živý plot so zachytávačom listí a úložným hákom

Ľahko tvarujte živé ploty a kríky pomocou ľahkých akumulátorových nožníc na živý plot. Dvojčinné čepele, výkonný motor a 50 cm dlhá strihacia lišta si poradia s vetvami až do priemeru 23 mm. Ergonomicky tvarovaná mäkká rukoväť vám uľahčí prácu. Praktický zachytávač lístia zachytí odrezky živého plotu pri strihaní. Nožnice sú vybavené inteligentným automatickým vypnutím pri ponechaní bez dozoru.
Uskladnenie v menších priestoroch je uľahčené pribaleným háčikom vyrobeným na mieru, ktorý je možné pripevniť na stenu alebo použiť so systémom úložných koľajníc Husqvarna Aspire™.
Tento výrobok používa akumulátor z 18 V akumulátorového systému aliancie POWER FOR ALL, ktorý ponúka flexibilitu a vyžaduje menej úložného priestoru, pretože jeden akumulátor je možné použiť pre nástroje a vybavenie viacerých značiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktná veľkosť

Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť každého výrobku Husqvarna Aspire™ zlepšujú ovládateľnosť. Rad inovatívnych technológií Husqvarna podporuje vysoký výkon a účinnosť, ktoré vám umožnia dosiahnuť v záhrade dokonalé výsledky.

Kompaktné úložisko

Vlastný úložný hák a kompaktná konštrukcia zaisťujú ľahké uskladnenie. Náradie Aspire™ nemusí byť tak objemné vďaka nastaviteľným, skladacím alebo odnímateľným dielom, ktoré uľahčujú skladovanie aj prepravu v stiesnených priestoroch, ako sú malé kôlne alebo autá. Pomocou háku, ktorý je súčasťou každého balenia, si môžete vybrať, či náradie chcete uložiť priamo na stenu alebo zavesiť na našu nástennú úložnú koľajnicu, ktorá je súčasťou úložného systému Husqvarna Aspire™. Nástenná úložná koľajnica sa predáva samostatne.

POWER FOR ALL alliance logo
Akumulátorový systém POWER FOR ALL

18V akumulátorový systém aliancie POWER FOR ALL je optimálny na domáce práce a práce v záhrade. Jeden akumulátor je možné používať v niekoľkých záhradných nástrojoch rôznych značiek, čo zaisťuje vysokú flexibilitu a menšie nároky na uskladnenie. 18V akumulátory Husqvarna sú dostupné v dvoch veľkostiach a boli optimalizované pre náradie Aspire™, aby zaistili lepší výkon a dostatočnú dobu prevádzky pre rôzne kutilské projekty na záhrade. Okrem toho kompaktná veľkosť akumulátora a nízka hmotnosť uľahčujú použiteľnosť, takže každý typ práce sa vykonáva pohodlnejšie a efektívnejšie. Kosačka Automower® Aspire™ R4 nie je súčasťou radu POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájaná vstavaným akumulátorom.

Intuitive handling Aspire Hedge Trimmer
Intuitívne ovládanie

Elegantný čierny dizajn radu Husqvarna Aspire™ je doplnený oranžovými detailmi, ktoré vás intuitívne navedú ku všetkým interakčným miestam. Vylepšená ergonómia, ako sú nastaviteľné rukoväte, a robustné materiály vám pomôžu ľahko zvládnuť akýkoľvek záhradný projekt.

Soft Grip Aspire products
Mäkká rukoväť

Mäkká rukoväť na výrobkoch radu Husqvarna Aspire™ zaisťuje maximálne pohodlie pri práci.

Aspire Hedge trimmer Leaf catcher
Zachytávač lístia Aspire™

Zachytávajte lístie pri strihaní a ušetrite si upratovanie vďaka odnímateľnému zachytávaču lístia pre nožnice na živý plot H50-P4A Husqvarna Aspire™. Odnímateľnú lamelu môžete ľahko nastaviť bez použitia náradia, aby ste mohli zotrieť odrezky zo živého plotu.

Symbol Benefit Low noise black
Nízka hladina hluku

Nízka hlučnosť umožňuje pracovať dlhšiu dobu, ráno aj večer, bez toho aby ste rušili susedov.

User interface Aspire Grass Trimmer, Hedge Trimmer, Pruner
Užívateľsky prívetivé digitálne rozhranie Aspire™

Vychutnajte si úplnú kontrolu a efektívnu prácu s digitálnym používateľským rozhraním Husqvarna Aspire™. Digitálne používateľské rozhranie, ktoré vám umožní jednoducho zapnúť a vypnúť zariadenie stlačením tlačidla. Pohodlne sledujte stav akumulátora vášho náradia priamo na displeji, aby ste mohli efektívne plánovať úlohy a nabíjať len vtedy, keď to potrebujete.

Husqvarna Connect
Husqvarna Connect

Pomocou inteligentnej aplikácie Husqvarna Connect budete mať jednoduchý prístup k tipom, príručkám a odporúčaním náhradných dielov. Prostredníctvom Bluetooth aplikácie poskytuje tiež ďalšie informácie, ako prevádzkové údaje výrobku, stav nabitia, informácie týkajúce sa údržby a servisu. Aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilov z App Store alebo Google Play.

Dodatočné parametre

Kategória: Akumulátorové a elektrické nožnice na živý plot
Záruka: 24
Hmotnosť: 3.1 kg
Doporučený maximálny priemer konárov: 14 mm
Rýchlosť strihania: 2 800 rez/min
Bezdrôtové pripojenie: Nie
Typ akumulátora: Li-Ion
Napätie akumulátora: 18 V
Typ motora: PMDC (2-kefový)
Dĺžka strihacej lišty, cm: 50 cm
Rozstup nožov (zubov): 23 mm
Model akumulátora: --
Typ nabíjačky: --
Rozmery výrobku, dĺžka: 97,6 cm
Hmotnosť bez akumulátora: 3,1 kg
Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A): 97 dB(A)
Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A): 82 dB(A)
Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť: 2,26 m/s²
Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť: 2,48 m/s²

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: