Solárne zavlažovanie AquaBloom - súprava

Kód: 9679990-01
Neohodnotené
Značka: Gardena
€126,30 €105,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.2.2024

Solárne zavlažovanie AquaBloom - súprava

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis

Zavlažovacia súprava so solárnym napájaním

Starostlivosť o rastliny, keď nie ste doma. S GARDENA solárnym zavlažovaním AquaBloom sú vaše balkónové rastliny a rastliny v kvetináčoch v dobrých rukách - po celú sezónu. AquaBloom zavlažuje a postará sa o vaše rastliny aj v čase, keď nie ste v blízkosti. Užitočný systém nevyžaduje na vašej záhrade alebo terase ani vodovodný kohútik, ani zdroj energie. Pripravení budete len s dodatočnou nádobou na vodu. Sada AquaBloom je kompletný zavlažovací systém pripravený na použitie, skladajúci sa z hlavnej jednotky 3 v 1. Je kombináciou čerpadla na čerpanie vody, riadiacej jednotky pre definovanie zavlažovacieho plánu a solárneho panelu, ktorý napája dodávané dobíjacie batérie. Neustálu kontrolu nad zavlažovaním až pre 20 rastlín vám umožní 14 preddefinovaných zavlažovacích programov pomocou tlak vyrovnávajúcich kvapkačov. Každý kvapkač prepustí až 300 ml. Nezabudnite, že si môžete flexibilne zvoliť najvhodnejšiu lokalitu pre umiestnenie AquaBloom. Vyberte si slnečné miesto pre riadiacu jednotku: zaveste ju na črepník, položte ho na stôl alebo pripevnite na stenu. Inštalácia solárneho zavlažovania AquaBloom je jednoduchá a bez náradia!
Zbavte sa časovo náročných zavlažovacích úloh a užite si balkón a terasu s krásnymi rastlinami a kvetinami, o ktoré je dobre postarané, po celú sezónu - bez ohľadu na to, ako dlho ste na dovolenke alebo na služobných cestách.
Technické špecifikácie
Číslo výrobku 13300-20
EAN-Code: 4078500049481

Vlastnosti

13300-20-p-004

Solárna energie - pracuje bez elektrickej energie a pripojenia na vodovodný kohútik

Všetko, čo potrebujeme na prevádzku solárneho zavlažovania AquaBloom, je slnečný svit, solárny panel je dobíjací.

13300-20-L-035

Vodovodný kohútik, ani elektrická zásuvka nie sú potrebné

Hlavná jednotka 3 v 1 kombinuje čerpadlo na čerpanie vody, riadiacu jednotku pre definovanie zavlažovacieho plánu a solárny panel, ktorý napája dodávané dobíjacie batérie.

13300-20-S-011

Súprava na okamžité použitie

Táto súprava obsahuje všetko, čo potrebujete a možno ju ľahko nastaviť. Súčasťou balenia sú dokonca aj dobíjacie batérie.

13300-20-L-029

Zavlaží až 20 rastlín

AquaBloom sa postará až o 20 rastlín. Môžete si nadefinovať frekvenciu a objem vody výberom niektorého zo 14 preddefinovaných zavlažovacích programov.

13300-20-L-013

Flexibilná kvapková závlaha

AquaBloom je veľmi flexibilný pri používaní a prispôsobí sa vášmu balkónu alebo terase. Hlavnú jednotku môžete umiestniť na akékoľvek slnečné miesto vonku, nech je to na stole, na kvetináči alebo pripevniť na stenu. Vysoko kvalitné komponenty kvapkovej závlahy zaručujú rovnomernú distribúciu vody pomocou tlak vyrovnávajúcich kvapkačov.

13300-20-L-030

Vždy chytré riešenie

Modul AquaBloom možno kedykoľvek flexibilne premiestniť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: