Domáca vodáreň 3600/4

Kód: 9704424-01
Náhradné diely
Neohodnotené
Značka: Gardena
€157,49 €131,24 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
2.10.2023

Menovitý výkon, 800 W
Maximálna výtlačná kapacita 3600 l/h
Maximálny tlak 4 bar

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko výkonné zásobovanie domácnosti a záhrady vodou

GARDENA domáca vodáreň 3600/4 je vaše riešenie pre automatické zásobovanie domácnosti a záhrady vodou. Ideálna pre jednoduchú inštaláciu v domácnosti ako neoddeliteľná súčasť vášho vodovodného systému, umožní vám používať bezplatnú dažďovú vodu na zavlažovanie záhrady alebo ako úžitkovú vodu v domácnosti. Stacionárne elektrické čerpadlo distribuuje vodu zo sudov s dažďovou vodou, studní alebo cisterien tam, kde je potrebná. S liatinovým plášťom a výkonným motorom 800 W je toto vysoko výkonné čerpadlo skonštruované tak, aby dlho vydržalo a ľahko sa udržiavalo. Tým, že pomocou čerpadla dopravíte vodu ku svojmu vodovodnému kohútiku v záhrade, do svojej práčky alebo k nádržke na splachovanie toalety môžete ušetriť vodu, znížiť náklady a byť šetrnejší k životnému prostrediu. S výkonom 3600 litrov za hodinu a prevádzkovým tlakom 4,0 bary je dostatočne výkonné pre väčšinu záhradných aplikácií s nasávacím výkonom až 7 m.
Vďaka telesu čerpadla z liatiny sa vyznačuje nízkou hlučnosťou. GARDENA domáca vodáreň 3600/4 je navrhnutá tak, aby sa ľahko inštalovala, bola kompaktná a udržateľná. 19 litrová nádrž vyrobená z vysoko kvalitnej EPDM membrány je trvanlivá, odolná a zaisťuje krátke časy čerpania. Elektrické čerpadlo pracuje efektívne a bezpečne so zabudovanou funkciou automatického tepelného spínača v prípade prehriatia motora. Extra plniaci otvor zaisťuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu. Integrovaný manometer vám umožní sledovať výkon čerpadla, je tu tiež jednoduchý vypínač. Pred prvými mrazíkmi jednoducho vypustíte vodu z čerpadla pomocou vypúšťacej skrutky. Robustná skriňa čerpadla je ideálna pre všetky druhy pevných inštalácií a je zárukou prevádzky s nízkou hladinou hluku.
Čerpadlo nesmie čerpať slanú vodu, agresívne alebo ľahko horľavé látky ani potraviny.
Je vyrobené z kvalitných materiálov a bolo navrhnuté tak, aby vyžadovalo malú údržbu.
GARDENA domáca vodáreň 3600/4 je ideálnym nákupom, ak hľadáte efektívny spôsob distribúcie a využitia vody pre mnoho domácich i vonkajších účelov použitia.

Technické špecifikácie

Číslo výrobku

9022-29

EAN-Code:

4078500049771

Špecifikácie

Menovitý výkon, W

800 W

Maximálna výtlačná kapacita

3600 l/h

Maximálny tlak

4 bar

Maximálna výtlačná výška

40 m

Maximálna teplota čerpaného média

35 °C

Dĺžka kábla

1.5 m

Typ napájacieho kábla

H07 RNF

Elektrická ochranná trieda

IP X4

 
   
   

 

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce vodárne
Menovitý výkon: 800 W
Maximálny tlak: 4 bar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: