Kärcher - Fukár Sušič kobercov AB 20 Ec

Kód: KA-10040620
Neohodnotené
Značka: Karcher
€786 €655 bez DPH
Skladom do 7 dní
Môžeme doručiť do:
6.12.2023
Vysoko efektívny a kompaktný sušič kobercov AB 20 Ec s dlhou životnosťou na urýchlenie sušenia vyčistených kobercov až o 50 percent. Spĺňa európske smernice pre efektivitu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti
Ec-motor s nízkym opotrebením. Veľmi hospodárny stroj vďaka vysokej odolnosti a dlhej životnosti. Motor s 3-stupňovou reguláciou. Dúchadlo spĺňa európske smernice pre energetickú efektívnosť.Kompaktná konštrukcia s nízkou hmotnosťou Vďaka kompaktnej veľkosti a nízkej hmotnosti sa jednoducho prepravuje. Komfortná rúčka na jednoduché prenášanie.Nehlučná prevádzka Bez problémov sa môže používať aj počas bežnej prevádzky. Sotva vnímateľný hluk pri použití počas otváracích hodín.

Obsah balenia
  • Ergonomické držadlo
  • Integrovaný držiak sieťového kábla
  • Robustný plastový kryt

Popis
Sušič kobercov AB 20 Ec vyvinutý na urýchlenie sušenia textilných plôch po mokrom čistení. Tento kompaktný, ľahký a jednoducho prepravovateľný stroj skracuje dobu schnutia až o 50 percent – vyčistené kobercové plochy sa tak dajú rýchlejšie znovu používať. Okrem toho je tento sušič veľmi tichý a môže sa používať aj v priestoroch citlivých na hluk, napríklad počas stránkových hodín. Ec motor s nízkym opotrebením sa stará o nízku spotrebu energie a dlhú životnosť stroja, ktorý spĺňa európske smernice pre energetickú efektívnosť.

Technické špecifikácie
Stupne rýchlosti
Prietok vzduchu (stupeň 1 / 2 / 3) 1200 m³/h
Otáčky ventilátora (stupeň 1 / 2 / 3) 1450 U/min
Príkon 120 W
Dĺžka kábla 7,5 m
Hmotnosť bez príslušenstva 7,1 kg
Hmotnosť vrátane obalu 9 kg
Rozmery (d x š x v) 375 x 353 x 371 mm


Dodatočné parametre

Kategória: Sušiče kobercov
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: